Aktualności

20sty2019

SESJA TRE 20.01 niedziela godz. 10 - 11.30

To spotkanie jest praktyczną sesją TRE prowadzoną przez certyfikowaną instruktorkę Alicję Zieńko. 
Zapraszamy osoby, które już przynajmniej raz uczestniczyły w sesji lub warsztacie TRE i chciałyby, w bezpiecznej atmosferze i kameralnej grupie, pogłębić proces uwalniania napięć.

KIEDY: niedziela 20. stycznia 2019 godz 10 - 11.30

ZAPISY: kasia@equanimus.pl

KOSZT: 50 zł płatne na konto ośrodka EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 w dniu rezerwacji miejsca. W tytule proszę wpisać "SESJA TRE". Liczba miejsc 10. 

27sty2019

PRAKTYKA JOGI W CZASIE OKOŁOMENSTRUACYJNYM - MINI WARSZTAT

Ta 3-godzinna sesja warsztatowa przeznaczona jest dla pań i dotyczyć będzie praktyki w czasie okołomenstruacyjnym: czyli przed menstruacją, w trakcie oraz tuż po.
Jaki powinien być kierunek praktyki przed okresem, kiedy narasta napięcie? Jakie pozycje wykonywać, a jakich na pewno nie, w czasie samej menstruacji? I jakie pozycje pomagają zakończyć proces comiesięcznego oczyszczania? Jak sobie radzić z różnymi dolegliwościami jak: bóle głowy, brzucha, okolicy krzyżowej, napięcie psychiczne i in. Jakie podejście i zalecenia ma dla nas na ten czas ajurweda? Wszystko to omówimy i przećwiczymy na warsztacie.
Wiedza ta jest bardzo potrzebna każdej z nas, każdego miesiąca, dopóki miesiączkujemy. Prawidłowy przebieg menstruacji jest ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Joga wg metody Iyengara dostarcza wspaniałych narzędzi, którymi możemy sobie skutecznie pomóc i zaopiekować się sobą. Zapraszam do udziału.
Uwaga: na warsztat proszę przynieść bandaż elastyczny.
KOSZT: 70 zł.
ZAPISY: kasia@equanimus.pl (12 miejsc.)
Miejsce rezerwuje wpłata 70 zł w ośrodku na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144. w TYTULE PROSZĘ WPISAĆ "WARSZTAT MENSTRUACYJNY".
PROWADZI: Kasia Chustecka

10luty2019

UCZTA JOGINA Z KASIĄ CHUSTECKĄ

UCZTA JOGINA czyli 3 - godzinna sesja pogłębionej praktyki jogi niedziela, 10. lutego 2019 godz. 10 – 13

Temat lutowej Uczty to ELASTYCZNOŚĆ BIODER.

Zapraszamy osoby z minimum 3-miesięczną praktyką jogi wg Iyengara. Prowadzi KASIA CHUSTECKA.

WSTĘP: 70 zł.  Prosimy o przedpłaty w ośrodku lub na konto.  Zapisy: kasia@equanimus.pl lub w ośrodku. 12 miejsc. Serdecznie zapraszamy :)

 

NOWA NAUCZYCIELKA W NASZYM ZESPOLE

Od najbliższego poniedziałku zajęcia o godz. 18.15 oraz 20.00 poprowadzi DOROTA WACEK.

Jestem pewna, że jej ciepły, a zarazem fachowy sposób prowadzenia zajęć pozwoli Wam odkryć nowe wymiary praktyki i poczynić spore postępy. Jednocześnie serdecznie dziękujemy Dorocie Kobos za dotychczasowe nauczanie. 
 
Poniżej kilka słów o Dorocie. Zapraszamy na zajęcia już w ten poniedziałek, abyście mogli poznać Dorotę osobiście.     
 
Dorota pochodzi z Krakowa, jest dyplomowaną nauczycielką jogi Iyengara w stopniu Junior Intermediate II.
Z wykształcenia kulturoznawca międzynarodowy i animatorka kultury.
Swoją nauczycielską drogę jogiczną rozpoczęła w 2008 roku przy boku Konrada Kocota, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi metodą Iyengara w Polsce, i kontynuowała na kursie nauczycielskim u Katarzyny Pilorz.
Pogłębia wiedzę i udoskonala praktykę na zajęciach i warsztatach  prowadzonych przez nauczycieli z Polski i z zagranicy, między innymi w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie, w Indiach oraz w Instytucie B.K.S. Iyengara w Nowym Jorku. 
Poza matą tancerka-freelancerka, podróżniczka, miłośniczka natury.
 

19kwie2019

WIELKANOC I MAJÓWKA Z JOGĄ NA BALI

18. kwietnia - 3.maja 2019.

Zapraszam na WYJĄTKOWĄ wyprawę! Bali to radość i przyjemność życia, to spotkanie ze wspaniałą kulturą i sztuką, to dotknięcie duchowości, która przenika wszystko... Nasza wyprawa jest kameralna i w duchu "slow" - zwiedzamy niespiesznie ciekawe miejsca, rozkoszujemy się kuchnią, ćwiczymy jogę i medytujemy, chodzimy na lokalne potańcówki i pamiętamy, jak ważne jest nic-nie-robienie i luz :)  

 

 

JOGA - dwa bloki 5-dniowe, każdego dnia 2 godziny zajęć jogi wg metody BKS Iyengara, głównymi cechami tej metody hatha jogi są precyzja, stabilność i uważność wykonywania pozycji. Poziom zajęć będzie dostosowany do możliwości uczestników. Ćwiczymy wśród ryżowych pól i na tarasie nad brzegiem morza.

ZWIEDZANIE świątyń i magicznych miejsc związanych z balijską religią Hindu Bali i kulturą: Święty Małpi Las, święte zródła Tirta Empul, Lempuyang, świątynia matka Besakih, galerie i muzea. Udział w lokalnych ceremoniach, modlitwa z balijskim kapłanem, oczyszczające duszę i umysł rytualne kąpiele w świętych żródłach. 

AKTYWNIE: nurkowanie / pływanie z maską (rafa koralowa i żółwie!), trekking na szczyt wygasłego wulkanu Batur ponad 1700 m, spływ rzeką Ayung, spacery wśród ryżowych pól... 

PLAŻOWANIE I RELAKS: masaże i zabiegi w znakomitych balijskich spa.

Zakwaterowanie: w rodzinnach hotelikach z basenami. Pierwszą część wyjazdu spędzimy w Ubud (tam też będziemy świętować Wielanoc), następnie na dwa dni udamy się na małą wysepkę na nurkowanie i snorkelling, a ostatnia część wyjazdu to pobyt w sekretnym, "moim" miejscu nad morzem...

Pełna informacja w dziale WARSZTATY.

INFORMACJE I ZAPISY: kasia@equanimus.pl

 

Poprzednia 1 2 3 4