Aktualności

8LUT2020

ZAPISY na Zajęcia Jogi dla Rodziców i Dzieci (ok. 5 - 10 lat)

Drodzy Jogini,

Od soboty, 8 lutego, wprowadzamy zapisy na Zajęcia Jogi dla Rodziców i Dzieci (ok. 5-10 lat).

Szczegóły:

Więcej informacji >

5STY2020

Nowa nauczycielka w EQUANIMUS

Drodzy Jogini,

Z radością witam w naszym nauczycielskim gronie Anię Pisarek, która od stycznia będzie prowadziła na zmianę z Dominiką G. niedzielne wieczorne sesje. :-) Od czasu do czasu spotkacie na tych zajęciach i mnie. Anię natomiast poznacie również w czasie zastępstw.

Skąd ta zmiana?

Po szczególy kiknijcie w "Więcej" pod zdjęciem.

Więcej informacji >

3STY2020

Nowy CENNIK sesji Jogi dla Dzieci oraz dla Dzieci i Rodziców

Drodzy Jogini,

Wraz z Nowym Rokiem wprowadzam nowy cennik sesji dla dzieci oraz dla dzieci i rodziców, czego rezultatem jest propozycja dla Was, którą postrzegam jako bardziej klarowną, elastyczną i dogodniej wpisującą się w realia życia.

Po szczegóły kliknij w "Więcej informacji".

Więcej informacji >

1STY2020

Życzenia na Nowy Dobry Rok

Drodzy Jogini,

Z ciekawością i otwartością wkraczam w Nowy Rok życząc Wam...

kliknijcie w "Więcej" pod zdjęciem... :-)

Więcej informacji >

14GRU2019

Projekt BELLUR w EQUANIMUS

Drodzy Jogini,

14 grudnia to 101 rocznica urodzin BKS Iyengara.

Tradycją społeczności jogicznej świata stało się celebrowanie urodzin Gurujiego oraz włączanie się stowarzyszeń jogi Iyengara na świecie w Projekt Bellur.

* Projekt Bellur to akcja zainicjowana przez BKS Iyengara na rzecz wspierania ubogiej wioski Bellur, z której pochodził oraz w której dorastał w biedzie. Tym, co sam osiągnął, postanowił podzielić się z potrzebującymi i powołał do życia fundację Bellur Project.
Podstawowymi celami fundacji jest ułatwienie dostępu do edukacji, opieki zdrowotnej, działalności kulturalnej i wsparcia społecznego dla mieszkańców Bellur i okolicznych wiosek.

Chciałabym włączyć i nas, equanimusową społeczność, w Projekt Bellur.

* W piątek, 13 grudnia, godz. 18:15, zapraszam Was na sesję otwierającą nasze serca tak, aby poczuć wdzięczność za dar, jakim jest joga, którą praktykujemy i aby z naszych otwartych serc dobrodziejstwa płynące z praktyki jogi płynęły dalej w świat.
* Część dochodu z tej sesji oraz z sesji sobotnich, 14 grudnia, przekażę na rzecz Projektu Bellur.

* Jednocześnie we wtorek wieczorem (10 grudnia) postawię w recepcji pudełko - skarbonkę i będę wdzięczna za każdy grosz, który w niej pozostawicie. Uzbierane fundusze przekażę Stowarzyszeniu Jogi Iyengara w Polsce (https://joga.org.pl/), a stamtąd środki trafią do Fundacji Projektu Bellur.

Namaste :-)

P.S.

* Załączone zdjęcie dzieci zostało wykonane wrażliwym okiem Ewy Wardzały.

* Więcej o Projekcie Bellur możecie przeczytać na stronie Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce, które organizuje coroczną zbiórkę pieniędzy na rzecz wioski Bellur: https://joga.org.pl/projekt-bellur.html?fbclid=IwAR2tOi6H6VVvlgNTtSXuiAO2DW3id8LDLyS66R4xz5-GZZU9LP9omxb9osE

Poprzednia 1 2 3 4 5