Zrelaksuj się, czyli Yin Joga i Joga Nidra

Zapraszamy Cię na niezwykle relaksujący i wyciszający warsztat, na którym porozciągasz się w spokojnym rytmie Yin Jogi i głęboko zrelaksujesz się z Jogą Nidrą.

 

Zaczniemy od sesji Yin Jogi i spędzimy z nią ok. 1,5 godziny. Yin Joga to spokojna, wyciszająca praktyka oraz system pracy z powięzią. Aby uelastycznić nasze pasma powięziowe zatrzymujemy się w łagodnych, podpartych asanach na kilka-kilkanaście minut, stopniowo uwalniając napięcia, wyciszając układ nerwowy i zyskując nowe zakresy ruchu i świadomość ciała. Łagodna, ale niezwykle medytacyjna i relaksująca praktyka, która świetnie przygotuje nas do wydłużonego (ok 1 godziny) relaksu z Jogą Nidrą i łagodnymi dźwiękami Mis Tybetańskich i Dzwonków Koshi. Joga Nidra to świadomy, jogowy sen, prowadzony relaks z sankalpą (intencją) dopełni to relaksujące sobotnie popołudnie.

 

Co ze sobą zabrać? Ubierz się wygodnie i raczej ciepło - Yin Joga jest spokojną, uziemiającą praktyką, w której mięśnie nie są rozgrzewane, więc można zmarznąć nawet na ciepłej sali. Wszystkie pomoce, koce, wałki czy woreczki na oczy będą na was czekać na sali. Możesz wziąć swoją matę do jogi, ale na miejscu też coś znajdziemy.

 

TERMIN:

Sobota, 23 października, od 16.00 do 18.30

 

MIEJSCE:

EQUANIMUS YOGA

Sarmacka 4B/27

 

PROWADZĄCA:

MARIA PALUS

 

INWESTYCJA:

80 PLN

Płatność na miejscu GOTÓWKĄ.

 

ZAPISY:

E-mail: maria.palus@gmail.com lub SMS 604 774 446