WIOSENNY WEEKEND Z JOGĄ Z DOROTĄ KOBOS W ROZPIESZCZALNI 15 - 17.03.2019

Zaczynamy zajęciami jogi w piątek o godz. 17. 
Kończymy obiadem w niedzielę.

M I E J S C E : 

ROZPIESZCZALNIA wraz z tzw. Oczyszczalnią, wchodzą w skład kompleksu budynków, prezentowanych pod nazwą: Stodoła Wszystkich Świętych. To miejsce o nowoczesnym i prostym designie, wybudowane z wielkim sercem nieopodal wsi Ludwików około 50 km od centrum Warszawy, mniej więcej w połowie drogi między Błoniem a Sochaczewem. Ośrodek słynie ze znakomitej kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Aranżacja i wystrój wnętrz w nowoczesny, prosty sposób i z pomysłem nawiązuje do tradycji wybranych kultur i wyznań: buddyzm, hinduizm, chrześcijaństwo, taoizm, szamanizm…
Zamieszkamy w przytulnych pokojach dwuosobowych z łazienkami. Wokół mnóstwo przestrzeni na spacery, relaks i pobycie ze sobą.

ADRES: Ludwików 26, 26 A, 96-515 Teresin, powiat Sochaczewski.

J O G A :
Tematem przewodnim przedwiosennego warsztatu jogi w Rozpieszczalni będzie oddech w praktyce asan.
Nie od dziś wiemy, że praktyka jogi pomaga organizmowi i umysłowi oczyścić się, regenerować, odnawiać siły i wzmacniać. Każde przesilenie sezonu jest swego rodzaju sprawdzianem naszej odporności i gotowości na zmianę. Podczas naszych około-wiosennych sesji, będziemy zwracać szczególną uwagę na rolę oddechu. Mam tutaj na myśli przede wszystkim naturalny, swobodny, zsynchronizowany z aktywnością ciała rytm oddechowy, bez którego żadna praktyka ani fizyczna, ani duchowa nie może mieć miejsca. Podczas wykonywania asan z różnych grup (pozycje stojące, siady, skłony, wygięcia w tył, pozycje odwrócone), w trakcie pranajamy oraz medytacji, zauważymy, o ile lżejsza i swobodniejsza dla ciała i umysłu może być praktyka jogi, nawet jeśli jest dla nas wyzwaniem.

Praca z oddechem w pranajamie będzie naturalnym i konsekwentnym pogłębieniem praktyki asan z tym samym założeniem, dopełniając naszą praktykę jogi i dając przestrzeń do doświadczania medytacyjnego stanu umysłu

D O R O T A   K O B O S - dyplomowana nauczycielka hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate III. Artystka, malarka i graficzka. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra sztuki. Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 roku. Regularnie uczestniczy w wielu warsztatach hatha jogi prowadzonych w kraju i zagranicą, w Instytucie Mistrza B.K.S Iyengara w Punie, w Indiach, w Hiszpanii i w Australii.

P O Z A   J O G Ą :
Pomiędzy posiłkami i sesjami jogi będziemy mieli czas na wspólne rozmowy, spacery, czytanie, grę w dixit lub po prostu na krótką drzemkę. Wieczorami będzie czas na ognisko (przy dobrej pogodzie), film i medytację.


Na terenie Rozpieszczalni dla gości dostępna jest również mała sauna oraz sesje masażu. Korzystanie z sauny oraz z masaży płatne jest dodatkowo.

Przyjazd w piątek od godziny 16. Zaczynamy zajęciami jogi o godz. 17.00 . Kończymy w niedzielę obiadem.


P L A N   D N I A :

8.00 - śniadanie

9:30 - 12:30 joga tematyczna, pranajama, medytacja

12:30 obiad

13:00 - 17:000 czas wolny

17:00 - 18:30 joga regeneracyjna

18:30 kolacja

19:00 rozmowy/ filmy/ ognisko/ medytacja


PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ: MATĘ I PASEK DO JOGI.

C E N A : 590 zł (warsztat 250 zł plus pobyt i wyżywienie 340 zł)

W cenie: pobyt od piątku godz 16. do niedzieli godz.13, pełne wyżywienie i cztery godziny praktyki jogi dziennie.

OFERTA FIRST MINUTE minus 50 zł do 15 stycznia 2019.

Z A P I S Y : KASIA CHUSTECKA kasia@equanimus.pl 
KAMERALNY WARSZTAT - LIMIT MIEJSC 11.

Aby zarezerwować miejsce, należy wpłacić zadatek w kwocie 250 zł na konto ośrodka EQUANIMUS NR KONTA: 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 w tytule proszę wpisać „WIOSENNY WARSZTAT JOGI”. 

Zadatek zwracamy wyłącznie , jeśli na zwolnione miejsce znajdzie się kolejna chętna osoba. 

Dopłata 340 zł płatna będzie gotówką pierwszego dnia warsztatu. Serdecznie zapraszamy!