WAKACYJNY WARSZTAT JOGI Z TOMKIEM PYRZEWICZEM W MANDALI W BESKIDZIE MALYM 11-18.08.2018

Osrodek Mandala, Targoszów

 

 

 

KIEDY: 11 – 18 sierpnia 2017. Przyjazd w sobotę od godz. 15, zajęcia zaczynają sie o 17.00. Kończymy w sobotę 18.08 obiadem.


GDZIE: ośrodek MANDALA w Targoszowie, w Beskidzie Małym.www.mandala.beskidy.pl

Co zapewniamy:
► 4,5 godz. zajęć jogi wg metody BKS IYENGARA prowadzone przez Tomka Pyrzewicza, nauczyciela w stopniu Junior Intermediate I. Zajęcia w dwóch blokach: poranny aktywny, wieczorny regeneracyjny. Dla osób juz cwiczących jak i początkujących. 

► Wyżywienie wegetariańskie. Małe śniadanie, obiad z deserem i kolacja na ciepło. 

Gotuja dla nas sprawdzeni , doświadczeni kucharze. Kuchnia jest urozmaicona, lekka i oczywiście wegetariańska. Jest to połączenie kuchni europejskiej i wedyjskiej.

► 7 noclegów w pokojach 3-4 osobowych w pięknym domu z cudownym na góry.

► Wieczorami kino, ognisko, rozmoy o jodze i nie tylko ;).

► Biblioteczka jogina.
.
RAMOWY PLAN DNIA:
8.00 małe śniadanie, kawa, herbata
9.00 – 11.30 JOGA PORANNA
12.30 OBIAD
Do 17 czas wolny na wypoczynek, wędrówki, lekturę
17 – 19 JOGA WIECZORNA
19.00 KOLACJA
Pierwszego dnia po kolacji spotkanie organizacyjne o 20.00.

DOM: położony jest na południowym stoku góry Leskowiec. Pokoje wygodne, przestronne. Dodatkowo przestronny taras od południa, idealne miejsce do wypoczynku, lektury, „nicnierobienia” Z tarasu rozciąga się rozległa panorama na cztery łańcuchy górskie, nad którymi króluje potężny masyw Babiej Góry i Pilska. 

 

 

 

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Pkoje z łazienkami i bez- częśc pokoi ma lazienki w korytarzu, ale jest ich na tyle dużo, że jest to wygodne.  Pokoje mają balkony i z większości rozpościera się przepiękny widok na góry...

 

 

Jadalnia z ogromnymi oknami i cudownym widokiem ...

 


 

OKOLICA – cisza i spokój, idealne warunki do ukojenia nerwów i odpoczynku od zgiełku miasta. Polecamy wycieczki: czerwony i żółty szlak na szczyt Leskowca, przejście do pobliskiej Madohory, Groń Jana Pawła II i wiele innych tras. Z Leskowca i z Gronia można zobaczyć rozciągające się na kilkadziesiąt kilometrów najpiękniejsze w tym terenie panoramy. 

PROWADZĄCY:
JOGA Tomek Pyrzewicz - nauczyciel jogi wg BKS Iyengara w stopniu Junior Intermdiate I. Uważny serdeczny, ze znakimitym wyczuciem mozliwości grupy. Na co dzień uczy w Ośrodku jogi EQUANIMUS w Wilanowie i Szkole Jogi Shakti. Joga wg metody B.K.S. Iyengara kładzie nacisk na precyzję wykonywania asan. By odnaleźć tę precyzję i odpowiednie kierunki ruchu, używamy wielu pomocy, by już na początku drogi poznawać asany w sposób właściwy. Prawidłowe ułożenie ciała i odpowiednie akcje w ciele zapewniają właściwy efekt praktyki, którego możemy doświadczyć już po pierwszych zajęciach – integracji ciała i umysłu.

CENA 1560 zł. Osoba towarzysząca bez udziału w zajęciach jogi : proszę odjąć 250 zł.)

WARUNKI REZERWACJI: Zgłoszenia na adres kasia@equanimus.pl. W celu rezerwacji proszę wpłacić zadatek w wysokości 200 zł od osoby na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144. W tytule proszę wpisać JOGA W MANDALI. Po 1 lipca nie zwracamy zadatkow. Liczba miejsc ograniczona.

Proszę zabrać własną matę i pasek do jogi. 

Więcej informacji: tel 513 94 05 49, www.jogawilanow.pl


DOJAZD: wskazówki i mapka na stronie Mandali http://www.mandala.beskidy.pl/?dojazd%2C8

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.