Uczta Jogina - Wzmocnienie i Równowaga

UCZTA JOGINA to tradycyjna 3-godzinna sesja pogłębionej praktyki.
Tym razem w czasie Uczty zaczniemy od wzmocnienia się, tak aby sięgnąwszy do wewnętrznych pokładów mocy zaprosić je do życia.
Wzmacniając i uświadamiając „centrum” spotkamy się w praktyce z żywiołem ognia - w dawce adekwatnej, tak aby ogień dodawał mocy, ogrzewał, motywował, a jednocześnie nie dewastował naszych zasobów. Nie zabraknie więc i spotkania z pozostałymi żywiołami – z ziemią, wodą, powietrzem i eterem. Nieustająco prowadzić nas będzie świadomy oddech.
Praca z ogniem to praca z energią samany, a wraz z nią z przemianą – nie tylko spożywanego przez nas pożywienia, ale i wszystkiego, co do nas przychodzi i co potrzebujemy przyjąć, a następnie zasymilować to, co odżywcze i uwolnić to, co zbędne. Potrzebna nam w tym procesie umiejętność rozróżniania pomiędzy tym, co warto pozostawić, a tym, co warto puścić oraz umiejętność odnajdywania właściwych proporcji pomiędzy działaniem i odpuszczaniem.
Będziemy balansować – nie tylko poprzez pozycje balansami zwane. Równowagi poszukiwać będziemy w każdej pozycji, tak aby równoważąc ciało, oddech i umysł wpływać równoważąco na całokształt naszego życia.
Wzmocnieni dopłyniemy wreszcie do pozycji zapraszających nas do wewnątrz – na spotkanie z ciszą, spokojem, zrównoważeniem i wewnętrznym głosem.
Zakończymy otwarciem – poprzez otwarcie ciała do otwarcia na życie podążając.
WAŻNE:
Zapraszam osoby praktykujące regularnie jogę wedle nauczania B.K.S. Iyengara od min. 3 miesiący.
Praktyka tej Uczty nie będzie wskazana dla kobiet w czasie menstruacji.
TERMIN:
Niedziela, 23 stycznia, godz. 9:00-12:00
MIEJSCE:
EQUANIMUS YOGA
Sarmacka 4B/27
PROWADZĄCA:
Małgorzata Romanek
INWESTYCJA:
100 PLN
Płatność na miejscu GOTÓWKĄ.
ZAPISY:
SMS do Małgosi - tel. 601 70 10 40