TRE - GRUPA OTWARTA

Zapraszamy na praktykę ćwiczeń TRE do Otwartej Grupy TRE w Ośrodku Jogi Equanimus w Wilanowie.

Grupa TRE - to czas i przestrzeń na własny proces uwalniania napięć mięśni i powięzi, szukanie oddechu, odpuszczenia, wyciszenia umysłu. To też czas, by we własnym tempie pobyć z naturalnymi potrzebami swojego ciała i uczyć się bezpiecznej i efektywnej autoregulacji.
Popracujemy razem nad ugruntowaniem ciała i umysłu, przyjrzymy się, jak działa na nasz układ nerwowy automasaż i w ogóle dotyk własnej dłoni.
Po ćwiczeniach zapraszam na relaksację i chwilę dzielenia się swoimi odczuciami i refleksjami.

DLA KOGO?
Dla osób, które wzięły udział w warsztacie wprowadzającym, ale również dla tych, którzy spotkają się z tą metodą po raz pierwszy. Osoby, które nie miały wcześniejszego doświadczenia z TRE, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Alicją Zieńko (tel. 501 866 335).

PRZECIWSKAZANIA:
ciąża, połóg, ostre stany zapalne, wysoka gorączka, niezagojone rany pooperacyjne (po operacji, jeżeli lekarz pozwoli się ruszać), leki psychotropowe, padaczka.

TERMIN:
Niedziela, 9 lutego, godz. 10:00-11:30

KOSZT: 50 PLN

Grupa do 8 uczestników.

ZAPISY: malgosia@equanimus.pl

W celu rezerwacji miejsca proszę o wpłatę 50 PLN na konto: Equanimus Małgorzata Romanek - 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592. W tytule proszę wpisać: GRUPA TRE.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
-- wygodne ubranie do ćwiczeń, nie krępujace ruchów,
-- własną wodę,
-- jeśli masz swoją matę, czy jesteś przywiązany do swojej poduszki czy koc pod głowę - spokojnie przynieś ????
W sali są maty i koce.

PROWADZĄCA:
Alicja Maja Zieńko, TRE Provider od 2012 roku.
Metody TRE uczyłam się od twórcy TRE, dra Davida Berceli'ego oraz jego współpracownika Heinera Steckela w pierwszym w Polsce szkoleniu, zorganizowanym przez Centrum Pracy z Ciałem w Koszalinie.
Miałam przyjemność uczestniczyć również w superwizjach innych nauczycieli TRE, w tym u dr Melanie Salmon specjalizującej się w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z traumą dziecięcą u dorosłego, w tym praca z bólem, usztywnieniem, praca że wstydem.
Prywatnie jestem mamą 17.letniej Eweliny i 4.letniej Gabrysi. Starsza córka od paru lat ćwiczy TRE zarówno samodzielne w domu, jak i pod okiem innej Providerki TRE.