RODZINNE WAKACJE Z JOGĄ NA PODLASIU 20 - 27 lipca 2019

Zagroda Kuwasy

Zapraszamy na sielskie Podlasie. Kuwasy mają wszystko to, czego nam trzeba do jogi i rodzinnego wypoczynku: przestrzeń, ciszę i bliskość przyrody, komfortowe pokoje, przepyszna kuchnię, plac  zabaw dla dzieci i piękną drewnianą salę do jogi.Dojazd z Warszawy ok 3 h.

 

Zakwaterowanie: do naszej dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 - osobowe. Przestrzenne, komfortowo urządzone, wygodne, z balkonami lub tasasami. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem. Większośc pokoi jest drewnianych. Możliwośc dostawek i łóżeczek dla najmniejszych dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości gospoda, dla dzieci plac zabaw. W cenie pobytu parking na terenie ośrodka. 

 

Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w postaci bufetu: śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem i kolacja na ciepło. Wyżywienie wegetariańskie oraz ( dla chętnych) także mięsne. Menu specjalnie dostosowane także do potrzeb dzieci. Własny chleb na zakwasie i sery, soki. Gwarantujemy, że każdy naje się do syta. 

 

W PROGRAMIE:

 

dla dorosłych: JOGA dwa razy dziennie po 1,5 h: rano aktywnie, po południu regeneracyjnie.

 

dla dzieci: zabawy i zajęcia rekreacyjne w grupie z pedagogami w czasie zajęć jogi . 

 

 

JOGAktórą będziemy praktykować, to uważna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

 

ZABAWY I ZAJĘCIA rekreacyjne dla dzieci z pedagogami w czasie zajęć jogi - zajęcia mają charakter warsztatowy, rozwijają umiejętności twórcze i społeczne. dzieci używają różnorodnych materiałów plastycznych, które pobudzają wyobrażnię i dają okazję do ekspresji. zajęcia są dostosowane do wieku dzieci.

 

 

Dodatkowo w cenie:

 

WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM po PUSZCZY BIEBRZAŃSKIEJ  - ciekawe opowieści o puszczy,  nauka rozpoznawania śladów zwierząt, poznawanie puszczy i jej niezwykłych mieszkańców.

 

WYKŁADY O JODZE I AJURWEDZIE

 

POKAZ SLAJDÓW "HIMALAJE ZACHODNICH INDII"

 

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA ROLNEGO: zobaczymy jak należy jak dbać o koniki, wydoić krówkę i nakarmić kury :) 

 

WARSZTAT RODZINNY " Czas na wspólą zabawe". 

 

W wybrane wieczory kino rodzinne, ognisko.

 

W wolnym czasie proponujemy atrakcje dodatkowo płatne:

 

SPŁYW KAJAKOWY rzeką Jegrznią - łatwa trasa z przewodnikiem i ratownikiem, czas trwania całości z dojazdem i przygotowaniem około 3,5 h, można napotkac przy brzegach łosie, sarny, jejenie i bobry.. Zakończymy wspólnym ogniskiem. Koszt 50 zł/os, dziecko płynące razem z rodzicem (na kolanach) 25 zł.

 

WARSZTATY ZIELARSKIE oraz  BIEBRZAŃSKĄ WIEDŻMĄ - kazdy z uczestników własnoręcznie sporządzi swój własny odżywczy krem do twarzy i tonik Koszt 50 zł/os: 

 

WARSZTATY ROBIENIA MOTANEK Z BIEBRZAŃSKĄ WIEDŻMĄ - jak wykonac tradycyjna podlasKą laleczkę opiekuńczą.

 

NAUKA JAZDY KONNEJ Z INSTRUKTOREM - na terenie zagrody. Koszt lonża 30 min - 60 zł, maneż 60 min - 70 zł, teren 60 min - 90 zl. 

 

WYCIECZKI ROWEROWE PO OKOLICY - w zagrodzie jest do wypożyczenia 15 rowerów dla dorosłych, rowery dla dzieci nalezy przywieżć. Koszt wypozyczenia roweru: 10 zł/1 godz, lub 30 zł/cały dzień

 

CENA: 

 

1770 zł - pobyt osoby dorosłej  

1495 zł - pobyt dziecka 3 - 12 lat

1400 - pobyt drugiego dziecka 3 - 12 lat

300 zł - pobyt dziecka w wieku do 2 lat (i bez udziału w zajęciach dla dzieci.) 

1400 zł - pobyt osoby niećwiczącej

piesek 30 zł/dziennie

 

*Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie oraz pakiet zajęć dla dzieci i dorosłych. Rozpoczynamy obiadem dnia pierwszego i kończymy śniadaniem dnia ostatniego.

 

DLA OSÓB, KTÓRE JADĄ Z NAMI KOLEJNY RAZ ZNIŻKA 50 ZŁ DLA KAZDEGO UCZESTNIKA (przy wpłacie zadatku do 31 marca 2019).

 

ZAPISY PRZYJMUJĄ:

- recepcja Zagrody Kuwasy: info@zagrodakuwasy.pl, tel. (86) 273 35 20

- Edyta Kojder z Bałabajki: cmc@cmc.edu.pl, tel. 515 174 833

- Kasia Chustecka z Equanimusa: kasia@equanimus.pl, tel. 513 940 549

 

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w kwocie 200 zł od osoby na konto:

BIEBRZA SP.  Z O.O.  Nr konta: 92 1240 1040 1111 0010 0248 2104

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji zadatek zwracamy, jeśli na zwolnione miejsce znajdzie się kolejny uczestnik.

 

 

KADRA INSTRUKTORZY:

Katarzyna Chustecka– nauczycielka jogi, praktykuje jogę  od roku 1998. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem w Wilanowie, gdzie uczy jogi i medytacji. Prywatnie mama dwóch córek, Marcjanny i Ruty. 

 

JOGA, którą będziemy praktykować, to uważna i precyzyjna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

 

Edyta Kojder –  pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założycielka CMC Centrum Małego Człowieka oraz przedszkoli Bałabajka. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość. Dobrze wie, jak ważne dla każdego rodzica jest to, by jego dziecko twórczo i bezpiecznie spędzało czas. Prywatnie mama Oliwki, Majki i Franka. Poprowadzi też  zajęcia dla młodzieży „Sportowo na wesoło”.