POWRÓT DO SIEBIE - WARSZTAT DLA KOBIET

Warsztat z cyklu „Dzika Kobieta-Bliskie Spotkania”,
inspirowany baśnią "Skóra foki - skóra duszy" z książki "Biegnąca z wilkami" C.P. Estes

JEŻELI:
- prowadzisz intensywne życie, masz poczucie, że już jest „za bardzo”, „za dużo”
- czujesz się wypalona, zamknięta, doświadczasz „ciemnej nocy duszy”
- potrzebujesz wrócić do siebie, poczuć się w ciele jak w domu
- szukasz inspiracji, regeneracji źródła twórczości
- chcesz odpocząć i dobrze spędzić czas w gronie innych kobiet, takich jak ty
Zapraszam do wspólnego kręgu. Czas zaczerpnąć ze źródła, z którego pochodzisz.

BAŚŃ SKÓRA FOKI - SKÓRA DUSZY
Jest to opowieść o tym, że wszystkie musimy cyklicznie iść za instynktem i wracać do domu, do domu duszy, czyli do miejsca, z którego czerpiemy siłę. Cyklicznie znaczy regularnie i systematycznie, a musimy znaczy, że musimy, a nie „być może”, nie „dobrze by było” – musimy wracać do Domu. Ta baśń przypomina o tym, skąd naprawdę pochodzimy i z czego jesteśmy utkane.

O CZYM?
Co jakiś czas tracimy skórę duszy, czyli poczucie, że jesteśmy w swojej skórze, autentyczne i naturalne. A dzieje się to na wiele różnych sposobów, ale sednem jest zapominanie o sobie, zaniedbanie swoich potrzeb, przedkładanie innych spraw ponad siebie, bo praca, dom, dzieci, partner, znajomi, kot, pies … „nie teraz”, „jak tylko”, „na wiosnę”, „od poniedziałku”, „już za późno”, „nie mam siły”, „nie mam czasu” …
Aż przychodzi taki moment, że stara foka wzywa, bo już czas, bez względu na to, czy mamy idealny porządek i jesteśmy gotowe, jest czas … i albo powiemy: „idę”, „nie ma mnie dla nikogo”, „znikam, ale zaraz wrócę”, albo przyczynią się do tego okoliczności, np. choroba, wypadek, nadciągnie „ciemna noc duszy”, wydarzenia, które zatrzymają i zmuszą do zanurzenia się.
„Nigdzie tak wyraźnie nie widać światła, cudu, skarbu jak właśnie w ciemności”
I wtedy okazuje się, że możemy oddychać po wodą, wystarczy poddać się nurtowi, nawilżyć wyschniętą ziemię.
Kiedy wynurzymy się ponownie, jesteśmy pełne. Wypełnione po brzegi mamy czym się dzielić.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ:
- powracać do domu, odkrywać stan ducha, w którym czujesz się jak w domu
- rozpoznawać swoje granice, uczyć się słuchać głosu duszy, kiedy woła do wody, czyli rozpoznawać ten moment, w którym należy wywiesić tabliczkę z napisem: Teraz jestem dla siebie
- odkrywać czym dla ciebie na teraz jest zanurzanie i spotkanie ze starą foką

W swojej pracy korzystam z metod terapeutycznych, coachingowych, głębokiej pracy z ciałem, z głosem, arteterapii. Czerpię ze snów, baśni i wiedzy przodków. W tym co robię, towarzyszą mi trzej Sprzymierzeńcy: Ciało, Umysł i Emocje a prowadzi Tajemnica ukryta w snach, baśniach oraz historie, które płyną z ciała.

NA SPOTKANIE ZABIERZ:
- bieżące sny
- intencję

ZAPRASZAM

KIEDY?
sobota, 18 maja 2019 r.
godz. 16.00 - 19.00
GDZIE?
ul. Sarmacka 4B m. 27, klatka B, parter
Warszawa Wilanów
ZA ILE?
120 zł

ZAPISY:
anna.spotkania@gmail.com
malgosia@equanimus.pl

Miejsce rezerwuje wpłata na konto:
84 1500 1458 1014 5008 3554 0000

O MNIE
Nazywam się Anna Rogowska. Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które zawodowo zajmują się pomaganiem (psycholożkami, terapeutkami, coachkami, lekarkami). Pomagam im stać się integralnymi ze sobą i w swojej pracy. Zadbać o siebie, tak jak dbają o swoich klientów. Pomagam im stać się zmianą, jaką chcą widzieć w świecie.
Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta - Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. Jestem inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek. Uwielbiam przyrodę, gotowanie. Zbieram zioła.