Od medytacji do Medytacji - warsztat on-line z Konradem Kocotem

Od medytacji do Medytacji...

 

Drodzy Jogini,

W kwietniu planowaliśmy z Konradem uczcić moją rocznicę w Equanimusie. Jednak zmieniająca się rzeczywistość zachęciła nas do zmiany koncepcji i odpowiedzi na bieżące potrzeby ciała, umysłu i serca.

Potrzebujemy otwarcia i przestrzeni. Potrzebujemy wyciszenia i wzmocnienia systemu nerwowego. Potrzebujemy łączyć się z wewnętrznymi zasobami spokoju, radości, wolności, harmonii, mocy. Potrzebujemy odżywiać nasze serca. Potrzebujemy oddychać świadomie. Prosicie mnie również o wsparcie w medytacji.
Widzicie w tym nauczanie Konrada? ;-)
Ja tak. Bardzo. :-)

Zapraszamy Was do spotkania, które zacznie się, ale też zakończy medytacją prowadzoną przez Konrada. A wszystko to po to, abyśmy mogli doświadczyć medytacji samej w sobie, jak również Medytacji poprzedzonej sesją asan, pranajamy i koncentracji, w dedykowanym medytacyjnemu aspektowi jogi, wyjątkowym, pełnym czucia nauczaniu Konrada. Doświadczycie różnicy w odczuwaniu i możliwości łączenia się z duszą.

NAUCZYCIEL:
Konrad Kocot to jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce i jeden z najważniejszych nauczycieli na mojej jogicznej ścieżce.
Dla mnie nauczanie Konrada jest magiczne, głęboko dotykające, poprzez czucie pozwalające na eksplorowanie meandrów swojego oddechu, ciała, umysłu i duszy.

TERMIN:
Niedziela, 26 kwietnia, godz. 16:00-19:00, z przerwą ok. 15 minut

GDZIE I JAK SIĘ SPOTKAMY?
Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację zoom (do ściągnięcia tutaj: https://zoom.us/download).
Przed rozpoczęciem warsztatu osoby chętne do wzięcia udziału w warsztacie otrzymają od nas mailowo instrukcję, jak dołączyć do spotkania w zoom'ie.

INWESTYCJA:
75 PLN

ZAPISY:
Małgorzata Romanek - email: malgosia@equanimus.pl
Warunkiem udziału w spotkaniu jest wpłata 75 PLN na rachunek: Equanimus Małgorzata Romanek, 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592.

WAŻNA PROŚBA:
Prosimy nie nagrywać warsztatu.

Zapraszam w imieniu Konrada i swoim. :-)
Małgosia