LATO Z JOGĄ W PUPKACH - PROWADZI KASIA CHUSTECKA 2-6 LIPCA 2019

KIEDY: 2-6. LIPCA 2019 (wt. - sob.) 4 doby.

GDZIE: Dom Basi Jakubowskiej "Bezat" w Pupkach na Warmii.
Dom stary i z duszą, odsunięty od drogi, zanurzony w zieleni. Wokół pastwiska, lasy i pagórki, jeziora i kojąca cisza. Jest wygodny taras do przesiadywania, hamaki rozpięte między starymi drzwami owocowymi.

POKOJE: 2, 3 i 4 osobowe. Łazienki w korytarzu. Duża, drewniana sala do jogi z przeszklaną ścianą z widokiem na łąki i niebo.
Dom i pokoje obejrzycie na www.wbezacie.pl

 


WYŻYWIENIE wegetariańskie oparte na lokalnych produktach. Trzy posiłki dziennie: małe śniadanie, obiad i kolacja na ciepło.

JOGA METODĄ IYENGARA: dwa razy dziennie praktyka jogi pranajamy. W sumie 4 godziny praktyki dziennie. Rano praktyka aktywna, stawiająca wyzwania, po południu - regeneracyjnie, warsztatowo plus medytacja.
Warsztat dla osób na kazdym poziomie doswiadczenia w jodze. Zajęcia będą dostosowane do możliwości grupy.

JOGA, którą będziemy praktykować, to uważna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji. Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości. Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu, dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja.

 



PO KOLACJI: wykłady na temat filozofii jogi, czas wolny, medytacja.

OKOLICA: w okolicy osiedliła się artystyczna społeczność, duch twórczy zasila więc wiele lokalnych projektów. Warto odwiedzić słynne Żywe Muzeum Lawendy Asi Lawendowej  tzw Lawendowe Pole, Koronczarnię, stadninę koni Wołowno, Kawkowo ze słynną Galerią-Kawiarnią i in.
 Zwłaszcza polecam wizytę w Lawendowym Polu - na początku lipca będzie tuż po zbiorach lawendy. Mozna kupic świeże bukiety do ususzenia , a takze kremy, wody i olejki lawendowe. K
ilka minut drogi od domu znajduje się niewielkie jezioro zacisznie położone wśród drzew. Tam jeżdzimy się kapać.

 



ORIENTACYJNY PLAN WARSZTATU:
WTOREK 2.07
od 15.00 przyjazd i zakwaterowanie
17.00-18.30 regeneracyjna sesja jogi (asany i pranajama)
19.00 kolacja
19.30 -20.30 - spotkanie organizacyjne

ŚRODA - SOBOTA
8.00 lekkie śniadanie
9.00 - 11.30 asany, pranajama i medytacja.
12.30 obiad
Po obiedzie czas wolny na relaks, wycieczki po okolicy, kapiele w jeziorze.
17.00-18.30 praktyka regeneracyjna:
18.30 kolacja
19.30 wykład/rozmowy

WYJAZD W SOBOTĘ PO OBIEDZIE.

WARSZTAT JEST KAMERALNY - tylko 14 osób.

Zaczynamy we wtorek 2. lipca zajęciami o 17.00 (zakwaterowanie od godz. 15.), kończymy w sobotę 6. lipca obiadem ok 13.

CENA: 1190 zł. Przy wpłacie zadatku do 28. lutego zniżka 50 zł Pozostała kwota płatna gotówką 1 dnia warsztatu. Cena zawiera noclegi, wyżywienie i zajęcia jogi.

Zgłoszenia mailowo kasia@equanimus.pl, rezerwacja miejsca poprzez wpłatę zadatku 200 zł na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 . W tytule proszę wpisać "KURS JOGI W PUPKACH".

Proszę wziąć matę i pasek do jogi.

KATARZYNA CHUSTECKA - w jodze Iyengara od 1998, stale doskonali swoja praktykę u najlepszych nauczycieli w Polsce i zagranicą, założycielka Ośrodka Jogi w Wilanowie EQUANIMUS, gdzie uczy jogi i medytacji. Podróżniczka, entuzjastka rozwoju osobistego i podążania za wezwaniami duszy ku radości i spełnieniu.