Kręgosłup piersiowy i szyja - warsztat on-line z Markiem Migałą

Drodzy Jogini,

Z wielką radością zapraszam Was na kolejny warsztat on-line z Markiem Migałą.
Tym razem zajmiemy się obszarem kręgosłupa piersiowego i szyi. Będziemy poznawać przyczyny powstawania bólu tych odcinków kręgosłupa oraz możliwości radzenia sobie z dolegliwościami w tym obszarze.

Warsztat będzie składać się z sesji jogi, w czasie której Marek będzie czerpać ze swojej przepastnej wiedzy teoretyczno-praktycznej. Po sesji jogi Marek odpowie na Wasze pytania w temacie warsztatu.

PROWADZENIE - MAREK MIGAŁA:
- Dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Intermediate Junior 3. Jogę praktykuje od 1991 roku, uczy od 1997 roku. Absolwent kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota oraz uczestnik niezliczonych warsztatów jogi. W nauczaniu jogi specializuje się w terapeutycznym aspekcie jogi.
- Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Absolwent Krakowskiej Szkoły Masażu. Wieloletni masażysta i terapeuta manualny specializujący się w pracy ze schorzeniami kręgosłupa. Aktualnie pracujący we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.
- Od 2013 roku zaangażowany w terapię opartą na pracy z systemami powięziowymi (szkolenia m.in. u twórców Anatomy Trains - Thomas'a Mayers'a i James'a Earls'a).
- W 2015 roku uzyskał tytuł Structural Bodyworker.
- Swoją pracę wzbogacił również o współczesną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia wad postawy, kształcąc się m.in. u dr Roberta Schleipa, a także rozwinął swoje kompetencje zawodowe kształcąc się w zakresie technik osteopatycznych u Daryla Herberta. Nadal planuje rozwijać swoją wiedzę o nowe metody ruchowe, m.in. Applied Functional Science.

DLA KOGO:
Dla wszystkich praktykujących jogę.

TERMIN:
Sobota, 18 kwietnia, godz. 16:00-18:30

GDZIE I JAK SIĘ SPOTKAMY?
Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację zoom (do ściągnięcia tutaj:http://https://zoom.us/download).
Przed rozpoczęciem warsztatu osoby chętne do wzięcia udziału w warsztacie otrzymają od nas mailowo instrukcję, jak dołączyć do spotkania w zoom'ie.

INWESTYCJA:
80 PLN

ZAPISY:
Małgorzata Romanek - email: malgosia@equanimus.pl
Warunkiem udziału w spotkaniu jest wpłata 80 PLN na rachunek: Equanimus Małgorzata Romanek, 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592.

WAŻNA PROŚBA:
Prosimy nie nagrywać warsztatu.

Zapraszam w imieniu Marka i swoim. :-)
Małgosia