.

Drodzy Jogini,

Zapraszam Was na wydarzenie niezwykle wyjątkowe...

Czuję w sobie niezmierną radość, jako że już wkrótce w naszej equanimusowej przestrzeni gościć będziemy Konrada Kocota, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce i jednego z najważniejszych nauczycieli na mojej jogicznej ścieżce.

Konrad jest dyplomowanym nauczycielem jogi Iyengara stopnia Senior III, praktykującym jogę od 1983 roku i uczącym niewiele krócej - swój pierwszy dyplom nauczycielski otrzymał od samego BKS Iyengara w 1990 roku.

Dlaczego zaprosiłam Konrada do naszej przestrzeni?

Zapragnęłam, abyście mogli doświadczyć magii nauczania Konrada, które mnie zawsze dotyka głęboko i dzięki któremu doświadczam spokoju, harmonii, radości, poczucia wewnętrznej wolności i mocy...

Konrad pisze o sobie tak:

"W jodze fascynuje mnie odkrywanie poezji własnej drogi i wspieranie w tych poszukiwaniach moich uczniów. W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego, co ‘fizyczne’- równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować oraz doświadczać tu i teraz. Jednocześnie pokazuję, że fizyczność to nie wszystko i dopiero jej przekraczanie pozwala odkryć prawdziwy smak jogi."

I to właśnie dzieje się w czasie warsztatów z Konradem - odkrywanie głębokiego wymiaru jogi. Poprzez klarowną, uziemiającą, otwierającą pracę z ciałem Konrad przygotowuje uczniów do głębszego odczuwania ciała, umysłu, duszy i oddechu. Po mistrzowsku prowadzi przez zawiłe meandry pranajamy. W fascynujący, subtelny sposób wspiera w odkrywaniu mocy oddechu.

Bywam na warsztatach u Konrada od 5 lat. Na każdym z nim czułam zaopiekowanie, akceptację i wsparcie na drodze przemiany prowadzącej ku wewnętrznemu dobrostanowi, ku dojrzałości...

Konrad zasiadał również w komisjach egzaminacyjnych w czasie zdawanych przeze mnie egzaminów nauczycielskich. Odebrane z tychże okazji lekcje są dla mnie bezcenne, chociaż nie były proste i wymagały solidnej wewnętrznej przemiany, za co jestem wdzięczna, a na dalszą przemianą otwarta i jej ciekawa.

Co wydarzy się w Equanimusie?

POGŁĘBIONA SESJA JOGI - SOBOTA, 18 STYCZNIA 2020, GODZ. 8:00-11:00

Poprosiłam Konrada o poprowadzenie sesji pozwalającej nam doświadczyć głębszego "czucia", co Konrad potrafi czynić doskonale.
Będzie to sesja asan i pranajamy dla osób praktykujących od min. 1 roku, dostosowana do energii grupy, aury tego dnia, miejsca...
Będziemy praktykować w kameralnej grupie, co jest wyjątkową okazją do poznania energii i nauczania Konrada.

Inwestycja wynosi 90 PLN.
Zgłoszenie chęci uczestnictwa przesyłajcie proszę na adres: malgosia@equanimus.pl.
Po potwierdzeniu przeze mnie dostępności miejsc, poproszę Was o wpłatę całej kwoty na rachunek podany poniżej, co będzie warunkiem rezerwacji miejsca. Tytuł przelewu: Warsztat z Konradem.
Rachunek bankowy: Equanimus Małgorzata Romanek, 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592

HAVAN - PIĄTEK, 17 STYCZNIA 2020, GODZ. 20:30 - 21:00 / 21:30

Jednocześnie poprosiłam Konrada o poprowadzenie ceremonii ognia (Havan), która dla mnie będzie wyrazem wdzięczności za przestrzeń, w której praktykujemy, a przede wszystkim za możliwość spotykania w niej Was oraz niezwykłych osób, które do niej zapraszam.
Ogień poświęci i oczyści przestrzeń oraz nas samych z tego, co zbędne...
Havan będzie swoistą medytacją w towarzystwie mantr, zasilającą nas w nową energię, dającą ciepło, spokój i moc na Nowy Rok.
Zapewni również piękne przygotowanie do sobotniego warsztatu.

Na ceremonię ognia zapraszamy bez opłat - zgłoście tylko proszę chęć uczestnictwa mailowo (malgosia@equanimus.pl)

Zapraszam w imieniu Konrada i swoim :-)
Małgosia