Jak oddychać? - warsztat jogi on-line z Markiem Migałą

Drodzy Jogini,
 
Zapraszam Was na kolejny warsztat specjalistyczny on-line z Markiem Migałą. Na ten warsztat czekałam długo, więc niosę wieści o nim w świat z wielką radością.
 
Czy jest cokolwiek ważniejszego niż odżywiający oddech? Szczególnie teraz...
 
Poprosiłam Marka o poprowadzenie nas przed oddech z perspektywy wiedzy jogicznej i terapeutycznej Marka.
Będziemy zagłębiać się w anatomię i fizjologię oddechu.
Prześledzimy ścieżki wdechu i wydechu.
Marek wytłumaczy nam, na czym polega pranajama i podzieli się swoimi doświadczeniami w temacie.
Będziemy praktykować asany wspomagające proces oddychania.
 
Warsztat będzie składać się z sesji jogi, w czasie której Marek będzie czerpać ze swojej przepastnej wiedzy teoretyczno-praktycznej. Po sesji jogi Marek odpowie na Wasze pytania w temacie warsztatu.
 
WAŻNA PROŚBA:
PROSIMY NIE NAGRYWAĆ WARSZTATU.
 
PROWADZENIE - MAREK MIGAŁA:
- Dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Intermediate Junior 3. Jogę praktykuje od 1991 roku, uczy od 1997 roku. Absolwent kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota oraz uczestnik niezliczonych warsztatów jogi. W nauczaniu jogi specializuje się w terapeutycznym aspekcie jogi.
- Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Absolwent Krakowskiej Szkoły Masażu. Wieloletni masażysta i terapeuta manualny specializujący się w pracy ze schorzeniami kręgosłupa. Aktualnie pracujący we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.
- Od 2013 roku zaangażowany w terapię opartą na pracy z systemami powięziowymi (szkolenia m.in. u twórców Anatomy Trains - Thomas'a Mayers'a i James'a Earls'a).
- W 2015 roku uzyskał tytuł Structural Bodyworker.
- Swoją pracę wzbogacił również  o współczesną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia wad postawy, kształcąc się m.in. u dr Roberta Schleipa, a także rozwinął swoje kompetencje zawodowe kształcąc się w zakresie technik osteopatycznych u Daryla Herberta. Nadal planuje rozwijać swoją wiedzę o nowe metody ruchowe, m.in. Applied Functional Science.
 
DLA KOGO:
Dla wszystkich praktykujących jogę.
 
TERMIN:
Niedziela, 31 maja, godz. 17:00-19:30
 
GDZIE I JAK SIĘ SPOTKAMY?
Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację zoom (do ściągnięcia tutaj: https://zoom.us/download).
Przed rozpoczęciem warsztatu osoby chętne do wzięcia udziału w warsztacie otrzymają od nas mailowo instrukcję, jak dołączyć do spotkania w zoom'ie.
 
INWESTYCJA:
80 PLN
 
ZAPISY:
Małgorzata Romanek - email: malgosia@equanimus.pl
Warunkiem udziału w spotkaniu jest wpłata 80 PLN na rachunek: Equanimus Małgorzata Romanek, 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592.
 
Zapraszam w imieniu Marka i swoim. :-)
Małgosia