EQUANIMUS w Jemy na Tarasie

Drodzy Jogini,

12 lipca zapraszam Was ponownie do "Jemy na Tarasie" - do magicznego miejsca, w którym nie opuszczając Warszawy będziecie mogli poczuć się jak w bajecznej krainie. :-)

Zaczniemy od sesji jogi - na trawie, w otoczeniu przepięknej natury lub pod dachem "stodółki", jeżeli pogoda spłata nam figle.
Po jodze nakarmimy nasze podniebienia pysznościami, a nasze serca pogaduchami, śmiechami, a przede wszystkim byciem razem. :-)

Jako że będziemy spędzać czas w magicznym ogrodzie stworzonym m.in. na potrzeby przedszkola, możecie zabrać ze sobą dzieci, które będą miały okazję do wspaniałej zabawy na drzewach, linach, w norach w ziemi oraz innych nietuzinkowych atrakcjach wkomponowanych w naturę. :-)

Możecie też zabrać ze sobą tę część rodziny lub znajomych, która praktykować jogi nie lubi. Znajdą towarzystwo. ;-)

I uwaga, uwaga - ewentualna mniej sprzyjająca pogoda nie pokrzyżuje nam planów, bo nawet jeżeli będzie padać, mamy się gdzie schować. I z praktyką jogi, i z zabawą dzieci, i z jedzeniem, i z pogaduchami. :-)

GDZIE?
"Jemy na Tarasie"
ul. Bruzdowa 22C, Warszawa

KIEDY?
Niedziela, 12 lipca
godz. 11:30 - 17:00 (zaczynamy od sesji jogi)

INWESTYCJA I ZAPISY:
Cudowni gospodarze "Jemy na Tarasie" otwierają swoją przestrzeń tylko dla nas, udostępniając nam wspaniały ogród i gotując dla nas.
Wydarzenie dojdzie do skutku, jeżeli zbierze się grupa osób, która pokryje koszty z tym związane. Stąd też zgłoszenie się do udziału w wydarzeniu jest wiążące.
Zgłoszenia wysyłajcie proszę na adres: malgosia@equanimus.pl do PIĄTKU, 10 LIPCA, GODZ. 20:00.

Inwestycja wygląda tak:
- udział osoby dorosłej z obiadem i jogą - 110 zł
- udział osoby dorosłej z obiadem - 70 zł
- udział dziecka z obiadem - 40 zł
Obiad to dwa dania wegetariańskie/ wegańskie, napój (np. kawa, herbata, lemoniada) oraz deser. Przewidziane jest też specjalne danie dla dzieci.
PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ NA MIEJSCU.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?
Może przydać się mata, ręcznik kąpielowy/ kocyk oraz pasek do jogi albo zastępczy - np. pasek od szlafroka lub spodni, długi szal, chusta.
W cenie obiadu jest jeden napój, ale jeżeli będziecie chcieli zaparzyć sobie dodatkowo swoją ulubioną herbatę, kawę czy zioła, będzie taka możliwość, więc zabierzcie ze sobą.

Do zobaczenia! :-)
Małgosia - która poprowadzi zajęcia jogi :-)