Grafik zajęć

poniedziałek: 30.09.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
wtorek: 1.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
środa: 2.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
czwartek: 3.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
piątek: 4.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
sobota: 5.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć
niedziela: 6.10.2019 Grupa Nauczyciel
Brak zajęć


Cennik

 • Sesja Jednorazowa 40 zł
 • Karnet na 4 sesje w miesiącu 140 zł
 • Karnet na 6 sesji w miesiącu 180 zł
 • Karnet na 8 sesji w miesiącu 220 zł
 • Karnet na 12 sesji w miesiącu 260 zł
 • Karnet Miesięczny Otwarty (wejścia bez ogr.)  280 zł
 • Karnet Kwartalny Otwarty (wejścia bez ogr.) 700 zł
 • Karnet Półroczny Otwarty (wejścia bez ogr.) 1200 zł
 • Karnet na 10 sesji (do wykorzystania w 3 miesiące) 300 zł
 • Joga dla Dzieci/ Nastolatków wejście jednorazowe 35 zł
 • Joga dla Dzieci/ Nastolatków wejście jednorazowe Rodzeństwo 60 zł/ para
 • Joga dla Dzieci/ Nastolatków karnet na 4 wejścia w miesiącu 120 zł
 • Sesja Indywidualna 1,5 godz. 200 zł/os.
 • Promocja dla Par - zniżka na drugi karnet 50%
 • Studenci i emeryci - zniżka 20%
 • W ośrodku płatność tylko gotówką.

Grupy

GRUPA ŁĄCZONA

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, dostosowane poziomem do możliwości danej grupy uczestników.

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

Dla osób rozpoczynających praktykę jogi oraz dla tych, którym odpowiada dany nauczyciel i godzina.

JOGA W CIĄŻY - NA ZAPISY

Specjalistyczne zajęcia dla pań w ciąży, z przerwą w praktyce w 10-12 tygodniu ciąży. Zapisy: malgosia@equanimus.pl/ 601 70 10 40.

EQUANIMUS w JEMY NA TARASIE

Szczegóły w sekcji Warsztaty.

JOGA DLA NASTOLATKÓW (ok. 10-15 lat)

Joga skupia się na połączeniu ciała i umysłu. Ważne jest, aby budować to połączenie już od najmłodszych lat. Praktyka jogi zwiększa elastyczność i mobilność ciała. Wzmacnia mięśnie potrzebne do prawidłowego rozwoju. Wpływa pozytywnie na wady postawy. Joga buduje poczucie własnej wartości i szacunek do swojego ciała, aby zapobiec chronicznym napięciom mięśni, które w dorosłym życiu mogą wpłynąć na kształtowanie się osobowości. Wspomaga koordynację i tworzy nowe połączenia w mózgu, które są bardzo ważne do prawidłowego funkcjonowania. Rozwija umiejętność koncentracji i uważności. Joga uczy dzieci wytrwałości, cierpliwości co pomaga w dążeniu do wyznaczonych celów. Na zajęciach będziemy zapoznawać się z asanami czyli pozycjami jogi, uczyć się świadomego oddechu i czerpać czystą przyjemność płynącą z ruchu. Joga stanowi idealne uzupełnienie przy wykonywaniu różnych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, akrobatyka, pływanie i inne. ZAPISY: Zgłoszenie chęci uczestnictwa prosimy wysyłać na adres: kontakt@equanimus.pl. Sesje będą odbywać się poprzez zapisy sms'owe. Dominika w dzień poprzedzający daną sesję będzie rozsyłać do rodziców sms'y z zapytaniem o chęć uczestnictwa dzieci. Na sms'y z potwierdzeniem udziału Dominika będzie czekać do godz. 20:00 dnia poprzedzającego i po tej godzinie rozsyłać sms'y z informacją, czy dana sesja się odbędzie. Sesje będą odbywać się, jeżeli na każdą z nich zbierze się min. 4 dzieci. Zapisanie się na sesję w dzień poprzedzający jest zobowiązaniem do opłacenia danej sesji.

JOGA NA TRAWIE

GRUPA OGÓLNA

Dla osób praktykujących jogę regularnie od co najmniej od 6 miesięcy.

GRUPA ŁĄCZONA I PRANAJAMA

Zajęcia dla początkujących i zaawansowanych, dostosowane poziomem do możliwości danej grupy uczestników wraz z pranajamą - nauką świadomego oddechu oraz technik oddechowych.

UCZTA JOGINA

3-godzinna sesja pogłębionej praktyki, odbywająca się 1 raz w miesiącu. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

JOGA DLA DZIECI (ok. 5-10 lat)

Joga skupia się na połączeniu ciała i umysłu. Ważne jest, aby budować to połączenie już od najmłodszych lat. Praktyka jogi zwiększa elastyczność i mobilność ciała. Wzmacnia mięśnie potrzebne do prawidłowego rozwoju. Wpływa pozytywnie na wady postawy. Joga buduje poczucie własnej wartości i szacunek do swojego ciała, aby zapobiec chronicznym napięciom mięśni, które w dorosłym życiu mogą wpłynąć na kształtowanie się osobowości. Wspomaga koordynację i tworzy nowe połączenia w mózgu, które są bardzo ważne do prawidłowego funkcjonowania. Rozwija umiejętność koncentracji i uważności. Joga uczy dzieci wytrwałości, cierpliwości co pomaga w dążeniu do wyznaczonych celów. Na zajęciach będziemy zapoznawać się z asanami czyli pozycjami jogi, uczyć się świadomego oddechu i czerpać czystą przyjemność płynącą z ruchu. Joga stanowi idealne uzupełnienie przy wykonywaniu różnych dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, akrobatyka, pływanie i inne. W młodszej grupie wiekowej zajęcia jogi będą przebiegały w atmosferze zabawy i będą wzbogacone o ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami motoryki ruchu i tańca. ZAPISY: Zgłoszenie chęci uczestnictwa prosimy wysyłać na adres: kontakt@equanimus.pl. Sesje będą odbywać się poprzez zapisy sms'owe. Dominika w dzień poprzedzający daną sesję będzie rozsyłać do rodziców sms'y z zapytaniem o chęć uczestnictwa dzieci. Na sms'y z potwierdzeniem udziału Dominika będzie czekać do godz. 20:00 dnia poprzedzającego i po tej godzinie rozsyłać sms'y z informacją, czy dana sesja się odbędzie. Sesje będą odbywać się, jeżeli na każdą z nich zbierze się min. 4 dzieci. Zapisanie się na sesję w dzień poprzedzający jest zobowiązaniem do opłacenia danej sesji.

WARSZTAT

JOGA o PORANKU - NA ZAPISY