Aktualności

10MAR2021

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO

- Proszę nie przychodźcie na zajęcia, jeżeli macie jakiekolwiek objawy chorobowe lub macie podejrzenie, iż mogą wystąpić z uwagi na stan zdrowia osób z Waszego otoczenia. Osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi nie będą wpuszczane na zajęcia.

- Poruszając się po szkole dbajmy o zapewnienie racjonalnej odległości - dla naszego rodzaju aktywności zalecane jest 1,5 m. Na sali nauczyciel będzie odpowiedzialny za odpowiednie rozmieszczenie mat dla zapewnienia odstępu 1,5 m.

- Maseczki – nosimy je zgodnie z obowiązującym prawem, czyli w przestrzeniach publicznych. Jogę praktykujemy bez maseczek.

- W recepcji szkoły pozostawione są płyny do dezynfekcji, a w łazience można umyć ręce wodą i mydłem. Dbajcie proszę o higienę rąk po wejściu do szkoły oraz po opuszczeniu przestrzeni do praktyki.

- W miarę możliwości przychodźcie na zajęcia przebrani, aby ograniczyć czas przebywania w szatniach. W recepcji i w szatniach zachowajcie odstęp pomiędzy rzeczami pozostawianymi na wieszakach i ławkach.

- Przestrzeń szkoły jest na bieżąco sprzątana, dezynfekowana, wietrzona.

- Prosimy Was o korzystanie z własnych mat oraz pasków, a także o przynoszenie na zajęcia ręcznika.

- Jeżeli zostawiacie maty w szkole, wkładajcie je do pokrowców/ worków.

- Na sesjach nie będziemy korzystać z pomocy do jogi, których nie można zdezynfekować lub odpowiednio zabezpieczyć dla zachowania bezpieczeństwa sanitarnego.

- Na zajęciach nie będziemy dokonywać korekt manualnych ani pracować w parach.

- Wszystkie zajęcia odbywają się na zapisy, co umożliwia ograniczanie ilości osób w grupach. Aby zapisać się na zajęcia, wyślij proszę SMS na nr tel. 601 70 10 40 wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz daty i godziny sesji.

- Jeżeli nie możesz przybyć na zajęcia, odwołaj je proszę. Umożliwisz wtedy innej osobie skorzystanie z Twojego miejsca. Odwoływanie zajęć odbywa się również poprzez wysłanie SMS na nr tel. 601 70 10 40.