Aktualności

1kwie2019

KASIA WYJEŻDŻA - OŚRODEK DZIAŁA DALEJ

Tym z Was, których już nie będę miała okazji zobaczyć, chciałabym gorąco podziękować za to, że tworzyliście to miejsce przychodząc tu na zajęcia. Wszystkie relacje, które tutaj powstały - te między mną a każdym z Was, jak i te między Wami wzajemnie, którzy tworzycie naszą małą społeczność - mają dużą wartość. Jestem szczęśliwa i wyróżniona, że mogliśmy przez kilka lat iść razem.

Być może jeszcze kiedyś uda nam się spotkać, być może zobaczymy się na Bali lub w Indiach – nadal będę organizowała wyprawy z jogą, na które serdecznie Was zapraszam. A tymczasem przyjmijcie Wszyscy moje najlepsze życzenia pomyślności zarówno na macie, jak i w życiu. Niech praktyka jogi przynosi nam wszystkim najsłodsze owoce zrozumienia, wolności i radości.  Ooommm shanti shanti shanti.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE:

Nowy email: katarzynachustecka@gmail.com

Profil na Facebooku : Kasia Chustecka Iyengar Yoga

OD MAŁGOSI ROMANEK:

Drodzy Uczniowie i Przyjaciele Ośrodka,

Witam Was z wielką radością, jako że spełnia się właśnie jedno z moich wielkich marzeń – tworzenie miejsca wypełnionego tym, co kocham – ludźmi przede wszystkim i jogą.

Moja wizja jest spójna z tą, którą realizowała do tej pory Kasia - ośrodek będzie nadal miejscem, w którym będziemy praktykować głównie jogę oraz dbać o zdrowie i wewnętrzny dobrostan holistycznie. 

Chciałabym, aby przestrzeń, którą będę z Wami współtworzyć, była pełna otwartości, autentyczności, ciepła, empatii oraz abyście czerpali z niej radość, spokój, siłę i moc. Ja z pewnością zaproszę do tej konstelacji moje serce.

Moim celem jest utrzymanie aktualnego grafiku i wzbogacanie go o dodatkowe zajęcia, m.in. dla kobiet w ciąży. Wkrótce przedstawimy Wam grafik, który będzie obowiązywał od kwietnia. 

Od marca będę pojawiać się w ośrodku, więc będziemy mieć okazję się poznać. Będę bardzo szczęśliwa, jeżeli nadal będziecie praktykować jogę z nami.

MAŁGOSIA O SOBIE:

Jestem dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody BKS Iyengara w stopniu Intermediate Junior I.

Moja praktyka jogi rozpoczęła się w 2002 roku i trwa nieustająco, stanowiąc integralną część mojego życia.

Ukończyłam 3 kursy nauczycielskie (trwające w sumie ponad 5 lat) oraz wzięłam udział w dziesiątkach warsztatów w Polsce i za granicą.

Uczę od 2013 roku – prowadząc zarówno sesje grupowe jak i indywidualne, w tym terapeutyczne we współpracy z osteopatą oraz asystując w zajęciach terapeutycznych prowadzonych przez nauczycieli wysokich stopni.

Szczególne miejsce w mojej praktyce nauczycielskiej zajmują zajęcia dla kobiet w ciąży oraz mam z małymi dziećmi, które mają charakter wspierających kobiecych kręgów.

Do zobaczenia wkrótce!