Aktualności

5STY2020

Nowa nauczycielka w EQUANIMUS

Drodzy Jogini,

Z radością witam w naszym nauczycielskim gronie Anię Pisarek, która od stycznia będzie prowadziła na zmianę z Dominiką G. niedzielne wieczorne sesje. :-) Od czasu do czasu spotkacie na tych zajęciach i mnie. Anię natomiast poznacie również w czasie zastępstw.

Skąd ta zmiana?

Dla nas, nauczycieli jogi, weekendy to intensywny czas. Pracujemy, szkolimy się, a w tym wszystkim tworzymy przestrzeń dla rodziny, znajomych i samych siebie. Dlatego postanowiłyśmy wprowadzić rotacyjne prowadzenie zajęć w niedzielę wieczorem i zadbać o poczucie harmonii, którym potem dzielimy się z Wami na zajęciach. :-)

O tym, kto będzie prowadził daną sesję będziecie mogli dowiedzieć się z grafiku zamieszczonego na stronie, który uaktualniam na bieżąco.

Ania pisze o sobie tak:
"Uważam siebie za dużą szczęściarę - że dawno temu ból pleców i chęć niesienia sobie pomocy zaprowadziły mnie właśnie na zajęcia jogi...
Regularne zajęcia dość szybko poprawiły stan moich pleców, a sama praktyka stała się elementem mojej codzienności i ogromną pasją.
W chwili obecnej jestem uczestniczką Kursu Nauczycielskiego u Romka Grzeszykowskiego, jednego z najbardziej doświadczonych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w Polsce.
Co mi dała joga?
Obecność, uważność w byciu tu i teraz, zatrzymanie natłoku myśli, ale też wspaniałe relacje z ludźmi, za które jestem niezmiennie wdzięczna .
Zapraszam do wspólnej praktyki."