Aktualności

25PAŹ2020

EQUANIMUS JEST OTWARTY - ZASADY BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA SANITARNEGO
 
- W sesji może wziąć udział 4-7 osób. W związku z tym obowiązują zapisy na sesje, co wygląda następująco:
 
Jeżeli chcecie wziąć udział w sesji (dotyczy wszystkich sesji z wyjątkiem jogi o poranku o 7:15 i jogi dla dzieci – info o tych zajęciach poniżej):
- Wysyłacie sms na nr tel. 601 70 10 40 (to mój numer, czyli numer Małgosi).
- Podajecie imię i nazwisko, datę i godzinę sesji (lub daty i godziny w przypadku większej ilości sesji).
 
Jako że nie zawsze mogę być dostępna pod telefonem, proszę o wysyłanie zapisów najlepiej co najmniej dzień, a nawet kilka dni wcześniej, a minimalnie kilka godzin przed planowaną sesją.
 
Informujcie mnie również odpowiednio wcześniej, jeżeli nie możecie wziąć udziału w sesji, abym mogła udostępnić Wasze miejsce innej osobie. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc każde miejsce jest bardzo ważne.
 
Jeżeli chcecie wziąć udział w sesji jogi o poranku o 7:15 lub Wasze dzieci w sesji jogi dla dzieci:
- Jeżeli jesteście już na liście sms'owej Dominiki, nie robicie nic, ale dzień wcześniej czekacie – jak dotychczas – na sms od Dominiki z zapytaniem, czy weźmiecie udział w sesji. Dominika będzie czekać na Wasze potwierdzenia do godz. 20:00 w dzień poprzedzający daną sesję.
- Jeżeli nie ma Was na w/w liście: Wysyłacie sms na nr tel. 601 70 10 40. Podajecie imię i nazwisko, datę i godzinę sesji oraz informację, czy jest to udział jednorazowy czy będziecie uczestniczyć w również w kolejnych zajęciach, a wtedy dołączę Was do listy sms'owej Dominiki.
 
Utrzymajmy proszę jeden kanał zapisów, czyli sms'y.
 
- Proszę nie przychodźcie na zajęcia, jeżeli macie jakiekolwiek objawy chorobowe lub macie podejrzenie, iż mogą wystąpić z uwagi na stan zdrowia osób z Waszego otoczenia. Osoby z jakimikolwiek objawami chorobowymi nie będą wpuszczane na zajęcia.
- Poruszając się po szkole dbajmy o zapewnienie racjonalnej odległości - dla naszego rodzaju aktywności zalecane jest 1,5 m. Na sali nauczyciel będzie odpowiedzialny za odpowiednie rozmieszczenie mat dla zapewnienia odstępu 1,5 m.
- Maseczki – nosimy je zgodnie z obowiązującym prawem, czyli w przestrzeniach publicznych. Natomiast jogę praktykujemy bez maseczek, co również jest zgodne z odgórnymi wytycznymi oraz jedynym bezpiecznym i zdrowym rozwiązaniem.
- W recepcji szkoły pozostawione są płyny do dezynfekcji, a w łazience można umyć ręce wodą i mydłem. Dbajcie proszę o higienę rąk po wejściu do szkoły oraz po opuszczeniu przestrzeni do praktyki.
- W miarę możliwości przychodźcie na zajęcia przebrani, aby ograniczyć czas przebywania w szatniach. W recepcji i w szatniach zachowajcie odstęp pomiędzy rzeczami pozostawianymi na wieszakach i ławkach.
- Przestrzeń szkoły jest na bieżąco sprzątana, dezynfekowana, wietrzona.
- Prosimy Was o korzystanie z własnych mat oraz pasków, a także o przynoszenie na zajęcia ręcznika. Możecie również przynosić lekkie, korkowe kostki/ klocki.
- Jeżeli zostawiacie maty w szkole, wkładajcie je do pokrowców/ worków.
- Na sesjach nie będziemy korzystać z pomocy do jogi, których nie można zdezynfekować lub odpowiednio zabezpieczyć dla zachowania bezpieczeństwa sanitarnego.
- Na zajęciach nie będziemy dokonywać korekt manualnych ani pracować w parach.
 
Pozdrawiam Was ciepło i życzę dużo zdrowia,
Małgosia