Aktualności

3-4KWI2020

CELEBRUJEMY 1 ROK :-)

Kochani,

1 kwietnia mija rok, odkąd jestem z Wami. :-)
Wypełniona radością i wdzięcznością chciałbym zaprosić Was do spędzenia wspólnego czasu.

♥️ W piątek, 3 kwietnia o 18:00-19:45 poprowadzę otwartą sesję jogi dla Was.
♥️ Po sesji zapraszam Was na spotkanie nie tylko ze mną, ale również ze wspaniałą ekipą nauczycieli Equanimusa oraz... z Konradem Kocotem, który zaszczyci nas swoją obecnością i którego niektórzy z Was zdążyli już bardzo polubić. :-)
Konrad będzie z nami od ok. 20:00. Poprowadzi medytację komponującą się z klimatem wieczoru. Mam nadzieję, że wspólnie pomantrujemy i wyczarujemy cudowny czas. :-)
Przygotuję dla Was poczęstunek, a jeżeli macie ochotę podzielić się czymś pysznym, zapraszam. :-)
Jeżeli nie będziecie uczestniczyć w sesji, możecie przybyć na „samo” spotkanie o 20:00.
Sesja jogi i spotkanie są bezpłatne.

♥️ W sobotę, 4 kwietnia o 8:00-10:45 Konrad poprowadzi sesję pogłębionej praktyki jogi.
Poprzez praktykę asan ciało rozciągnie się, wzmocni i zrelaksuje. Dzięki pranayamie wypełni się odżywiającymi oddechem. W efekcie umysł wyciszy się, serce otworzy, a dusza odsłoni swoje czyste oblicze.
Na tę sesję obowiązują zapisy. Inwestycja: 100 PLN.

NAUCZYCIEL:
Konrad Kocot to jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce i jeden z najważniejszych nauczycieli na mojej jogicznej ścieżce.
Konrad jest dyplomowanym nauczycielem jogi Iyengara stopnia Senior III, praktykującym jogę od 1983 roku i uczącym niewiele krócej - swój pierwszy dyplom nauczycielski otrzymał od samego BKS Iyengara w 1990 roku.
Dla mnie nauczanie Konrada jest magiczne, głęboko dotykające, pozwalające na doświadczenie spokoju, harmonii, radości, poczucia wewnętrznej wolności i mocy...
Konrad pisze o sobie tak:
"W jodze fascynuje mnie odkrywanie poezji własnej drogi i wspieranie w tych poszukiwaniach moich uczniów. W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego, co ‘fizyczne’- równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować oraz doświadczać tu i teraz. Jednocześnie pokazuję, że fizyczność to nie wszystko i dopiero jej przekraczanie pozwala odkryć prawdziwy smak jogi."
I to właśnie dzieje się w czasie warsztatów z Konradem - odkrywanie głębokiego wymiaru jogi. Poprzez klarowną, uziemiającą, otwierającą pracę z ciałem Konrad przygotowuje uczniów do głębszego odczuwania ciała, umysłu, duszy i oddechu. Po mistrzowsku prowadzi przez zawiłe meandry pranajamy. W fascynujący, subtelny sposób wspiera w odkrywaniu mocy oddechu.
Bywam na warsztatach u Konrada od ponad 5 lat. Na każdym z nim czułam zaopiekowanie, akceptację i wsparcie na drodze przemiany prowadzącej ku wewnętrznemu dobrostanowi, ku dojrzałości...

ZAPISY:
malgosia@equanimus.pl
Warunkiem rezerwacji miejsca na sobotniej sesji jest wpłata zaliczki w wysokości 50 PLN na rachunek:
Equanimus Małgorzata Romanek
93 1050 1025 1000 0092 6423 9592
Proszę o dokonanie przelewu po moim potwierdzeniu dostępności miejsca.
Zaliczka staje się bezzwrotna od dnia 30 marca, chyba że na dane miejsce znajdzie się inna chętna osoba.

Zapraszam serdecznie :-)
Małgosia