ODCIĄŻENIE - barki, szyja, głowa - warsztat jogi

O WARSZTACIE
 
Serdecznie zapraszam na warsztat jogi poświęcony uwalnianiu napięć i zdejmowaniu ciężarów z obszaru barków, szyi i głowy, tworzeniu w tym obszarze odpowiedniej struktury oraz wsparcia dla niego przez resztę ciała. a w efekcie dla poczucia odciążenia, swobody, przestrzeni i wolności.
 
Ten warsztat jest naturalną kontynuacją warsztatów o miednicy oraz o klatce piersiowej, ale stanowi jednocześnie odrębną całość, więc udział w poprzednich warsztatach nie jest warunkiem niezbędnym, a harmonijnym uzupełnieniem.
 
W czasie tego warsztatu z niższych partii ciała zawędrujemy do wyższych (z tymi niższymi w kontakcie pozostając), tworząc kolejne połączenia w naszym ciele, a w efekcie zrównoważoną, zintegrowaną całość, w której oddech, energia, płyny ustrojowe oraz fale przyjemności mogą swobodnie przepływać w każdym kierunku. Będziemy zdejmować z górnego obszaru ciała jego nadmiary i pozwalać napływać do niego lżejszej, odżywiającej energii.
Wolność głowy pozwoli innym fragmentom naszego ciała przemawiać. System nerwowy odpręży się, zregeneruje i zrównoważy się. Zmysły uwrażliwią się na spokojne, subtelne odczuwanie. Do umysłu napłynie klarowność.
 
Będziemy praktykować jogę medytacyjnie w asanach oraz w pranajamach, tradycyjnie z aspektami filozofii, anatomii i innych skarbów, którymi mam w zwyczaju dzielić się na moich warsztatach.
 
Serdecznie zapraszam :)
Małgosia
 
TERMIN
Niedziela, 28 maja, godz. 9:00-13:30
 
MIEJSCE
EQUANIMUS YOGA
Sarmacka 4B/27
 
PROWADZĄCA
Małgorzata Romanek
 
INWESTYCJA
150 PLN
Płatność na miejscu GOTÓWKĄ.
 
ZAPISY
SMS do Małgosi - tel. 601 70 10 40