O mnie


Nazywam się

Małgorzata Romanek

i od kwietnia 2019 roku prowadzę szkołę jogi Equanimus.

Kim jestem?

Jestem pasjonatką życia.

Człowiek, jego psyche i soma, fascynował mnie od zawsze. Odkąd pamiętam, marzyłam o zawodzie lekarza... by w ostatniej chwili zmienić zdanie, dostać się na SGH i spędzić 10 lat w bankowości. Jednak... z racji że jestem człowiekiem poszukującym i podążającym ścieżką serca... jestem tu, gdzie jestem i uwielbiam to, co robię.

Jestem certyfikowaną nauczycielką jogi wg metody BKS Iyengara, zafascynowana jej wszechstronnością i wielowymiarowością. Uczę od 2013 roku – prowadząc zarówno sesje grupowe jak i indywidualne.

Moja praktyka jogi rozpoczęła się w 2002 roku i trwa nieustająco, stanowiąc integralną część mojego życia. Ukończyłam kilka kursów nauczycielskich (trwajacych razem wiele lat) oraz wzięłam udział w dziesiątkach warsztatów w Polsce i za granicą. Uczę się każdego dnia - od moich uczniów, na zajęciach/ warsztatach dla nauczycieli oraz poprzez własne poszukiwania i odkrycia. Moją największą fascynacją jest terapeutyczne zastosowanie praktyki jogi, czego uczę się od wielu lat asystując w sesjach terapeutycznych z doświadczonymi nauczycielami/ osteopatami/ fizjoterapeutami, na szkoleniach/ warsztatach oraz poprzez doświadczenie pracy z uczniami.

Prywatnie... Jestem kobietą odkrywającą z biegiem lat coraz głębiej, co to dla mnie znaczy. Jestem mamą niesamowitego człowieka, Stefana, mojego wielkiego nauczyciela. Kocham muzykę i taniec (przez wiele lat tańczyłam tango). Fascynuje mnie holistyczne podejście do zdrowia człowieka, w tym tradycyjna medycyna chińska. Wielbię naturę. Kocham ludzi. Uważam życie za cud, raduję się nim i zarażam pozytywnymi wibracjami otoczenie.