Aktualności

15CZE2020

OTWIERAMY SIĘ 15 CZERWCA! :-)

Drodzy Jogini,

W poniedziałek, 15 CZERWCA, wracamy do zajęć w szkole na żywo!

Przez 3 ostatnie miesiące rzeczywistość zmieniła się. My również wracamy nieco odmienieni. Okazuje się, że jednak nie można wstąpić dwa razy do tej samej rzeki. :-)

A więc po kolei:

GRAFIK (zamieszczony poniżej)

Grafik pozostaje w dużej mierze bez znaczących zmian.

* W celu zapewnienia odpowiedniego bezpieczeństwa zmieniamy nieznacznie godziny zajęć, tak aby przerwy pomiędzy nimi były dłuższe.

* Nie znajdziecie w nim na ten moment jogi dla dzieci oraz jogi dla kobiet w ciąży. Te zajęcia wrócą prawdopodobnie już po wakacjach. Jeżeli chcecie, aby wróciły wcześniej, piszcie/ dzwońcie do mnie.

* W grafiku na bieżący tydzień zobaczycie nową inicjatywę "Joga na Trawie" - w najbliższą sobotę odbędzie się już drugie takie spotkanie, a w planach mamy więcej przedsięwzięć na świeżym powietrzu, o których będę informować.

* W fazie przejściowej na Wasze życzenie pozostawiamy 4 sesje on-line tygodniowo. Będziemy je nagrywać od poniedziałku do czwartku - pomiędzy naszymi porannymi i wieczornymi sesjami - i udostępniać jako linki do sesji w zoom'ie. Nagrania z danego tygodnia będą dostępne do końca danego tygodnia. Osoby chętne otrzymywać nagrania z sesji proszę o wysyłanie zgłoszenia mailem na adres: malgosia@equanimus.pl.

NAUCZYCIELE

Wracamy po przerwie ze zmianami w zespole.

* Dominika T. nie będzie już prowadzić stałych sesji w Equanimusie. Chciałabym podziękować Dominice za dotychczasową współpracę i zaangażowanie we wspólne działania.

* Poranne zajęcia Dominiki T. od lipca przejmie Dominika G. W czerwcu natomiast o poranku spotkacie Adama.

* Wieczorne sesje Dominiki T. przejmie Ania.

* Jak już wiecie przez kilka miesięcy w szkole nie będzie też Dorotki (ale wróci do nas! :-)), a jej zajęcia w zastępstwie poprowadzi Adam (wieczorami) i ja (porankami).

CENNIK / KARNETY

* Od 15 czerwca wracamy do cennika dla sesji stacjonarnych sprzed czasu izolacji.

* Z dniem 15 czerwca odwieszamy karnety dla sesji stacjonarnych. Ich daty ważności zostają przesunięte o 3 miesiące (szkoła została zamknięta 13 marca).

* Wprowadzamy datę ważności karnetów bezterminowych na 10 wejść, które można było zakupić do 31 sierpnia 2019. Jeżeli macie takie karnety, możecie je wykorzystać do 31 sierpnia 2020. Po tym czasie nie będą przyjmowane.

* Sesje on-line będą kosztować 25 PLN za jedne zajęcia.

BEZPIECZEŃSTWO

Wracając pragniemy zapewnić Wam i nam bezpieczeństwo. Dlatego wprowadzamy następujące - mamy nadzieję przejściowe - zasady:

* Na zajęcia przyjmujemy osoby nie wykazujące żadnych objawów chorobowych. Jeżeli nie jesteście pewni swojego stanu zdrowia, obawiacie się o nie lub o swoich bliskich, pozostańcie w domu i skorzystajcie z nagrań naszych sesji on-line.

* Poruszając się po szkole dbajmy o zapewnienie racjonalnej odległości - dla naszego rodzaju aktywności zalecane jest 1,5 m. Na sali nauczyciel będzie odpowiedzialny za odpowiednie rozmieszczenie mat.

* W miarę możliwości przychodźcie na zajęcia przebrani, aby ograniczyć czas przebywania w szatniach. W szatniach zachowajcie odstęp pomiędzy rzeczami pozostawianymi na wieszakach i ławkach.

* Wprowadziliśmy 20 minut przerwy pomiędzy zajęciami, umożliwiające przewietrzenie sali, dezynfekcję szkoły i swobodny przepływ uczniów.

* Przestrzeń szkoły będzie regularnie sprzątana, dezynfekowana i wietrzona.

* Nie będziemy korzystać z pomocy do jogi, których nie można codziennie zdezynfekować. Używane pomoce do jogi będą regularnie dezynfekowane.

* Prosimy Was o korzystanie z WŁASNYCH MAT ORAZ PASKÓW, a także o przynoszenie na zajęcia RĘCZNIKA.

* Jeżeli zostawiacie maty w szkole, wkładajcie je do pokrowców/ worków.

* Na zajęciach nie będziemy dokonywać korekt manualnych ani pracować w parach.

* Zapewnimy płyny do dezynfekcji rąk i sprzętu oraz ręczniki papierowe. Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do szkoły oraz po opuszczeniu sali do jogi po zajęciach.

* Biorąc pod uwagę regulacje rządowe i sanitarne, przestrzeń szkoły, jej kameralność, specyfikę i wielkość naszej społeczności, nadchodzący sezon wakacyjny oraz rozmowy z Wami o powrocie, zdecydowałam się nie wprowadzać zapisów na zajęcia. Jeżeli okażą się potrzebne, wprowadzimy je. Grafik jest obfity w wiele zajęć i czuję, że spokojnie zapewnimy Wam i sobie bezpieczną przestrzeń w czasie praktyki.

Czekamy na Was z wielką radością. Do zobaczenia wkrótce! :-)

Małgosia