Aktualności

1MAJ2020

Nowy CENNIK sesji on-line od 1 maja 2020

 

Kochani,

Biorąc pod uwagę różne okoliczności zewnętrzne zdecydowałam się obniżyć ceny naszych sesji on-line od 1 maja (obowiązują również dla osób, które będą odnawiać swoje karnety przed 1 maja).

Oto nowy cennik:
Jednorazowa wejściówka - 20 PLN
Karnet 7-dniowy open - 70 PLN
Karnet 30-dniowy open - 250 PLN

Karnety open uprawniają Was do nielimitowanego dostępu do wszystkich sesji on-line oraz do nagrań z sesji - na tych samych zasadach jak w kwietniu.

Jak widzicie ceny są aktualnie dużo niższe aniżeli w szkole na żywo, co znacząco wpływa na sytuację nauczycieli i szkoły.
Jeżeli uznacie, że to co tworzymy warte jest więcej, możecie wspomóc nas dodatkowo, o ile oczywiście macie taką możliwość.
Jeżeli nie, będziemy wdzięczni za wpłaty zgodnie z nowym cennikiem, a najbardziej za to, że będziecie z nami. To jest bezcenne.

Stąd też, piszę ponownie to, co słyszycie ode mnie od początku - jeżeli straciliście źródła dochodów, a chcielibyście praktykować jogę z nami, zadzwońcie do mnie (601 70 10 40) lub napiszcie (malgosia@equanimus.pl). Znajdziemy rozwiązanie.

Kocham ludzi, kocham jogę, kocham uczyć. Najmniej kocham rozmawiać o pieniądzach. Napisanie tego postu to dla mnie wyzwanie. Mam nadzieję, że jego wydźwięk jest pozytywny. :-)

Namaste

Małgosia