RODZINNE WAKACJE Z JOGĄ W KUWASACH NAD BIEBRZĄ 21 - 28 LIPCA 2018

Zagroda Kuwasy, Wożnawieś

Zapraszamy na Rodzinne Wakacje z Jogą na zielone i sielskie Podlasie. 

Kuwasy mają wszystko to, czego nam trzeba do jogi i rodzinnego wypoczynku: przestrzeń, ciszę i bliskość przyrody, komfortowe pokoje, przepyszna kuchnię, plac  zabaw dla dzieci i piękną drewnianą salę do jogi. Dojazd z Warszawy - 3,5 - 4 h.

 

 

 

Zakwaterowanie: do naszej dyspozycji pokoje 2, 3 i 4 - osobowe. Przestrzenne, komfortowo urządzone, wygodne, z balkonami lub tasasami. Każdy pokój ma łazienkę z prysznicem. Większośc pokoi jest drewnianych. Możliwośc dostawek i łóżeczek dla najmniejszych dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości gospoda, dla dzieci plac zabaw. W cenie pobytu parking na terenie ośrodka. 

 

 

Wyżywienie: trzy posiłki dziennie w postaci bufetu: śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem i kolacja na ciepło. Wyżywienie wegetariańskie oraz ( dla chętnych) także mięsne. Menu specjalnie dostosowane także do potrzeb dzieci. Własny chleb na zakwasie i sery, soki. Gwarantujemy, że każdy naje się do syta. 

 

 

 W programie:

dla dorosłych: JOGA dwa razy dziennie po 1,5 h: rano aktywnie, po południu regeneracyjnie.

dla dzieci: zabawy i zajęcia rekreacyjne w grupie z pedagogami w czasie zajęć jogi . 

 

JOGA, którą będziemy praktykować, to uważna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

 

Dodatkowo w cenie:

WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM po PUSZCZY BIEBRZAŃSKIEJ  - ciekawe opowieści o puszczy,  nauka rozpoznawania śladów zwierząt, poznawanie puszczy i jej niezwykłych mieszkańców.

WYCIECZKA DO MUZEUM WILKA

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA ROLNEGO: zobaczymy jak należy jak dbać o koniki, wydoić krówkę i nakarmić kury :) 

WARSZTAT RODZINNY " Czas na wspólną zabawe". 

W wybrane wieczory kino rodzinne, ognisko.

 

 

W wolnym czasie proponujemy atrakcje dodatkowo płatne:

 

REJS STATECZKIEM W DOLINĘ ROSPUDY Z PRZEWODNIKIEM

WYCIECZKA ETNOGRAFICZNA "SZLAKIEM RĘKODZIEŁA NA PODLASIU" 

SPŁYW KAJAKOWY rzeką Jegrznią - łatwa trasa z przewodnikiem i ratownikiem, czas trwania całości z dojazdem i przygotowaniem około 3,5 h, można napotkac przy brzegach łosie, sarny, jejenie i bobry.. Zakończymy wspólnym ogniskiem. Koszt 50 zł/os, dziecko płynące razem z rodzicem (na kolanach) 25 zł.

WARSZTATY ZIELARSKIE z BIEBRZAŃSKĄ WIEDŻMĄ - kazdy z uczestników własnoręcznie sporządzi swój własny odżywczy krem do twarzy i tonik Koszt 50 zł/os: 

NAUKA JAZDY KONNEJ Z INSTRUKTOREM - na terenie zagrody. Koszt lonża 30 min - 45 zł, maneż 60 min - 50 zł, teren 60 min - 60 zl. 

WYCIECZKI ROWEROWE PO OKOLICY - w zagrodzie jest do wypożyczenia 15 rowerów dla dorosłych, rowery dla dzieci nalezy przywieżć. Koszt wypozyczenia roweru: 10 zł/1 godz, lub 30 zł/cały dzień

 

Cena: 

 

1650 zł - pobyt osoby dorosłej  

1350 zł - pobyt dziecka 3-12 lat

1190 - pobyt drugiego dziecka 3-12  lat

300 zł - pobyt dziecka do 4 r. ż.

1300 - pobyt osoby niećwiczącej

piesek 25 zł/dziennie

 

*Cena zawiera: zakwaterowanie i wyżywienie oraz pakiet zajęć dla dzieci i dorosłych. Rozpoczynamy obiadem dnia pierwszego i kończymy śniadaniem dnia ostatniego.

 

DLA OSÓB, KTÓRE JADĄ Z NAMI KOLEJNY RAZ ZNIŻKA 50 ZŁ DLA KAZDEGO UCZESTNIKA.

 

Zapisy i rezerwacja:

 

513-940-549 - Katarzyna Chustecka   mail: kasia@equanimus.pl

Pytania na temat opieki i zajęć dla dzieci: 515-774-833 - Edyta Kojder

 

  • informacje: kasia@equanimus.pl
  • rezerwacja miejsca po wpłacie zadatku - 300 zł osoba dorosła i 150 zł dziecko
  • konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 w tytule proszę wpisać :KURS JOGI W KUWASACH
  • Tylko wpłata zadatku rezerwuje miejsce. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji zadatek zwracamy, jeśli na zwolnione miejsce znajdzie się kolejny uczestnik.

 

KADRA INSTRUKTORZY:

Katarzyna Chustecka– nauczycielka jogi, praktykuje jogę  od roku 1998. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem w Wilanowie, gdzie uczy jogi i medytacji. Prywatnie mama dwóch córek, Marcjanny i Ruty. 

JOGA, którą będziemy praktykować, to uważna i precyzyjna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy  z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji.  Stopniowo prowadzimy adeptów na coraz bardziej zaawansowane poziomy praktyki. Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości.  Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu,  dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. 

 

Edyta Kojder –  pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założycielka CMC Centrum Małego Człowieka oraz przedszkoli Bałabajka. Praca z dziećmi sprawia jej wielką radość. Dobrze wie, jak ważne dla każdego rodzica jest to, by jego dziecko twórczo i bezpiecznie spędzało czas. Prywatnie mama Oliwki, Majki i Franka. Poprowadzi też  zajęcia dla młodzieży „Sportowo na wesoło”.

 

Justyna Dąbrowska pedagog. Na co dzień pracuje jako wychowawczyni w przedszkolu CMC - Bałabajka. W pracy stara się być dla swoich podopiecznych partnerką w poznawaniu świata. Podczas zajęć dba, aby każde dziecko miało możliwość wykazania się własną inicjatywą i twórczością. Prywatnie jest mamą Nikodema. W trakcie wyjazdu poprowadzi zajęcia w mini-przedszkolu dla dzieci młodszych.