OdNOWA - seria wieczornych spotkań z Yin Jogą i automasażem

Equanimus

Seria wieczornych spotkań z YIN Jogą i automasażem „OdNOWA” – intensywny kurs zamknięty

TERMIN: PIĄTKI g.20:00-21:30

Początek roku to idealna szansa by puścić wszystko, co już nam nie służy, złapać głęboki oddech i wyjść naprzeciw nowemu we własnym niepowtarzalnym, naturalnym rytmie. 

Wykorzystajmy więc wspólnie tę okazję i wszystkie dobrodziejstwa powięziowej Jogi Yin, aby zrzucić z ramion wszelki balast, zaprosić do ciała lekkość i miękkość, a do umysłu wiarę w siebie, w los oraz poczucie ogromnej wewnętrznej mocy. 

Na kursie sięgniemy zarówno po pozycje klasycznej Yin Jogi, elementy automasażu, jak i po odrobinę wizualizacji oraz medytacji, dając sobie czas i przestrzeń na powolne, bezwysiłkowe odnajdywanie w sobie poczucia wolności i otwieranie się na świat.

Zregenerujmy się zatem wspólnie i nadajmy nową jakość naszemu spojrzeniu na świat ????!

Kurs odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania lub elastyczności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
UWAGA! Cykl zajęć stanowić będzie całość. 
Na zajęcia niezbędne będą 2 piłeczki tenisowe/do lacrosse’a.

Tematy poszczególnych sesji:

Zajęcia 1 (2.02). LEKKOŚĆ – praktyka, podczas której pozwolimy zbędnemu balastowi w ciele je opuścić, zapraszając do organizmu uczucie lekkości i wolności

Zajęcia 2 (9.02). MIĘKKOŚĆ – wykorzystując wcześniej zdobytą wolność, pozwolimy sobie głębiej topnieć, uwalniać się od wszelkiej sztywności oraz ograniczeń i zapraszać do wewnątrz miękkość i akceptację

Zajęcia 3 (16.02). OTWARCIE – kolejną sesję poświęcimy jeszcze pełniejszemu otwarciu się na świat, na możliwości oraz wzmacnianiu wiary w siebie i los

Zajęcia 4 (23.02). MOC – na koniec pozwolimy sobie ugruntować wszystkie wcześniejsze jakości, zyskać poczucie stabilności, trwałości oraz wielką wewnętrzną moc

KIEDY:
Cykl 4 spotkań - od 2.II do 23.II 2018 r.
PIĄTKI g.20:00-21:30

GDZIE: 
Szkoła jogi EQUANIMUS, ul. Sarmacka 4B lok.27 - przeurocze miejsce w zaciszu miasteczka Wilanów.

Samochodem najłatwiej dojechać od strony Osi Królewskiej, skręcając w ulicę, za budynkiem, w którym znajduje się restauracja ThaiStreet.

Pieszo najbliżej jest dojść od przystanku Królowej Marysieńki, idąc Sarmacką, skręcając następnie w prawo zaraz za budynkiem w trakcie budowy i dochodząc aż do rondka. Szkoła znajdywać będzie się w budynku na rogu, a wchodzi się do niej od ulicy po prawej, przez wejście zaraz za zjazdem do garażu.

ZAPISY: 
kasia@equanimus.pl 
kom. 513 940 549
UWAGA! Limit miejsc – 12

KOSZT: 
120 PLN/pełen kurs
100 PLN/pełen kurs - dla klientów ośrodka Equanimus z ważnymi karnetami oraz osób, które kontynuują u nas praktykę z Kasią

Miejsce rezerwuje wpłata pełnej kwoty na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144. Wpłaty zwracamy tylko, jeśli na zwolnione miejsce znajdzie się kolejna chętna osoba.

PROWADZENIE:
Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

Z wykształcenia psycholog, z pasji – joginka i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęła od jogi Iyengara już w wieku lat 15. Od tego czasu jej fascynacja możliwościami naszego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu stawała się coraz większa i doprowadziła m.in. do ukończenia szkolenia nauczycielskiego z zakresu Yin Yogi pod okiem Biffa Mithoefera, szkolenia z zakresu metody TRE® Level II oraz kursu masażu klasycznego i relaksacyjnego. Obecnie jest w trakcie szkolenia z Yin Fascial Yogi (300 RYT) pod okiem Bety Lisboy i Simona Caldera.

Ciekawość wciąż jednak daje o sobie znać, bezustannie zachęcając do aktywnego poszukiwania nowych sposobów na odkrywanie związku ciała z umysłem. Eksperymentuje m.in. z metodą Feldenkraisa, AcroYogą, Aerial Yogą czy slackline, uczestniczy w licznych warsztatach i festiwalach ruchowych w kraju i zagranicą. Prowadzi także zajęcia o świadomości ciała w kontekście radzenia sobie ze stresem oraz jodze od strony teoretycznej i praktycznej na wcześniej na Wydziale Psychologii UW, a obecnie Uniwersytecie Otwartym UW. 

Najwięcej inspiracji czerpie obecnie ze świata badań nad powięzią oraz idei Taśm Anatomicznych Thomasa W. Myers, szkoląc się m.in. pod okiem znakomitego fizjoterapeuty – Wojciecha Cackowskiego, również jogina z zamiłowania, na warsztatach „Anatomy Trains – Level I i II”. 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!