OdNOWA - seria porannych spotkań z Yin Jogą i automasażem

Equanimus

Seria porannych spotkań z YIN Jogą i automasażem „OdNOWA” – intensywny kurs zamknięty 

TERMIN: WTORKI g.11:00-12:30

 

Początek roku to idealna szansa by puścić wszystko, co już nam nie służy, złapać głęboki oddech i wyjść naprzeciw nowemu we własnym niepowtarzalnym, naturalnym rytmie. 

Wykorzystajmy więc wspólnie tę okazję i wszystkie dobrodziejstwa powięziowej Jogi Yin, aby zrzucić z ramion wszelki balast, zaprosić do ciała lekkość i miękkość, a do umysłu wiarę w siebie, w los oraz poczucie ogromnej wewnętrznej mocy. 

Na kursie sięgniemy zarówno po pozycje klasycznej Yin Jogi, elementy automasażu, jak i po odrobinę wizualizacji oraz medytacji, dając sobie czas i przestrzeń na powolne, bezwysiłkowe odnajdywanie w sobie poczucia wolności i otwieranie się na świat.

Zregenerujmy się zatem wspólnie i nadajmy nową jakość naszemu spojrzeniu na świat ????!

Kurs odpowiedni dla wszystkich, niezależnie od wieku, poziomu zaawansowania lub elastyczności.

UWAGA! Cykl zajęć stanowić będzie całość.Na zajęcia niezbędne będą 2 piłeczki tenisowe/do lacrosse’a.

Tematy poszczególnych sesji:

Zajęcia 1 (6.02). LEKKOŚĆ – praktyka, podczas której pozwolimy zbędnemu balastowi w ciele je opuścić, zapraszając do organizmu uczucie lekkości i wolności

Zajęcia 2 (13.02). MIĘKKOŚĆ – wykorzystując wcześniej zdobytą wolność, pozwolimy sobie głębiej topnieć, uwalniać się od wszelkiej sztywności oraz ograniczeń i zapraszać do wewnątrz miękkość i akceptację

Zajęcia 3 (20.02). OTWARCIE – kolejną sesję poświęcimy jeszcze pełniejszemu otwarciu się na świat, na możliwości oraz wzmacnianiu wiary w siebie i los

Zajęcia 4 (27.02). MOC – na koniec pozwolimy sobie ugruntować wszystkie wcześniejsze jakości, zyskać poczucie stabilności, trwałości oraz wielką wewnętrzną moc


 

KIEDY:
Cykl 4 spotkań - od 6.II do 27.II 2018 r.
WTORKI g.11:00-12:30


 

GDZIE: 
Szkoła jogi EQUANIMUS, ul. Sarmacka 4B lok.27 - przeurocze miejsce w zaciszu miasteczka Wilanów.

Samochodem najłatwiej dojechać od strony Osi Królewskiej, skręcając w ulicę, za budynkiem, w którym znajduje się restauracja ThaiStreet.

Pieszo najbliżej jest dojść od przystanku Królowej Marysieńki, idąc Sarmacką, skręcając następnie w prawo zaraz za budynkiem w trakcie budowy i dochodząc aż do rondka. Szkoła znajdywać będzie się w budynku na rogu, a wchodzi się do niej od ulicy po prawej, przez wejście zaraz za zjazdem do garażu.


 

ZAPISY: 
kasia@equanimus.pl 
kom. 513 940 549
UWAGA! Limit miejsc – 12


 

KOSZT: 
120 PLN/pełen kurs
100 PLN/pełen kurs - dla klientów ośrodka Equanimus z ważnymi karnetami oraz osób, które kontynuują u nas praktykę z Kasią


 

Miejsce rezerwuje wpłata pełnej kwoty na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144. Wpłaty zwracamy tylko, jeśli na zwolnione miejsce znajdzie się kolejna chętna osoba.

PROWADZENIE:
Kasia Guraj (fb: ChillYin Yoga)

Z wykształcenia psycholog, z pasji – joginka i pasjonatka różnych form pracy z ciałem. Swoją przygodę z jogą zaczęła od jogi Iyengara już w wieku lat 15. Od tego czasu jej fascynacja możliwościami naszego ciała oraz sposobami pogłębiania z nim kontaktu stawała się coraz większa i doprowadziła m.in. do ukończenia szkolenia nauczycielskiego z zakresu Yin Yogi pod okiem Biffa Mithoefera, szkolenia z zakresu metody TRE® Level II oraz kursu masażu klasycznego i relaksacyjnego. Obecnie jest w trakcie szkolenia z Yin Fascial Yogi (300 RYT) pod okiem Bety Lisboy i Simona Caldera.

Ciekawość wciąż jednak daje o sobie znać, bezustannie zachęcając do aktywnego poszukiwania nowych sposobów na odkrywanie związku ciała z umysłem. Eksperymentuje m.in. z metodą Feldenkraisa, AcroYogą, Aerial Yogą czy slackline, uczestniczy w licznych warsztatach i festiwalach ruchowych w kraju i zagranicą. Prowadzi także zajęcia o świadomości ciała w kontekście radzenia sobie ze stresem oraz jodze od strony teoretycznej i praktycznej na wcześniej na Wydziale Psychologii UW, a obecnie Uniwersytecie Otwartym UW. 

Najwięcej inspiracji czerpie obecnie ze świata badań nad powięzią oraz idei Taśm Anatomicznych Thomasa W. Myers, szkoląc się m.in. pod okiem znakomitego fizjoterapeuty – Wojciecha Cackowskiego, również jogina z zamiłowania, na warsztatach „Anatomy Trains – Level I i II”. 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!