Cud codziennych narodzin - warsztat z Konradem Kocotem

Drodzy Jogini,

Z ogromną radością zapraszam Was na kolejne spotkanie z Konradem Kocotem. Tym razem Konrad zagości u nas dłużej! :-)

Nasze spotkanie osadzone będzie w okolicznościach specjalnych, jako że w tym czasie i Konrad i ja będziemy świętować nasze urodziny. :-)

W czasie warsztatu Konrad poprowadzi nas poprzez asany do pranajamy i medytacji.

Motywem przewodnim będzie... czucie i otwierające się serce... czyli to, przez co Konrad prowadzi po mistrzowsku...

Poprzez pracę z pięcioma żywiołami wprowadzimy do ciała równowagę i wypełnimy je oddechem tak, aby wyciszony umysł pozwolił przemówić... duszy...

Wybierzemy się w głęboką podróż do wnętrza siebie, aby odnaleźć tam ciszę, spokój, miłość, radość, wolność, czyli... wewnętrzny dobrostan... i przekonać się, jak można w każdej chwili... rodzić się na nowo...

Będzie otwierająco i uwalniająco. Zarówno dzięki sesjom jogi Iyengara, jak i sesji jogi kundalini wieńczącej warsztat.

Kundalini joga to świadomy proces zagłębiania się w nowe obszary Ducha poprzez na pozór proste ruchy - ale połączone z dużą ilością powtórzeń, odpowiednimi czasami i dynamiką, hartującymi siłę woli i gruntującymi kontakt z Wnętrzem.

Konrad poprowadzi dwie piękne sesje medytacyjne połączone z ceremonią ognią - Havan - na koniec dnia w sobotę i na początek kolejnego dnia w niedzielę... na symboliczne zamknięcie, odchodzenie oraz na symboliczne otwarcie, narodzenie...

Po sobotniej ceremonii ognia zaprosimy Was do wspólnej celebracji naszych urodzin. :-) Będzie pysznie, milo, radośnie i ciepło. A to, co będziemy spożywać, zostanie wcześniej poświęcone w ceremonii ognia.

A oto cały program:

SOBOTA - 15 LUTEGO

13:00 - 16:00 - sesja pogłębionej praktyki
17:00 - 19:00 - sesja pogłębionej praktyki
19:30 - Havan - dla chętnych - zapraszamy również osoby nie uczestniczące w całym warsztacie - a po nim - spotkanie urodzinowe :-)

NIEDZIELA - 16 LUTEGO

8:00 - Havan - dla chętnych - zapraszamy również osoby nie uczestniczące w całym warsztacie
9:00 - 13:00 - sesja pogłębionej praktyki
13:30-15:00 - sesja jogi kundalini - sesja dodatkowa, dla chętnych - również nie uczestniczących w całości warsztatu (w miarę dostępności miejsc)

INWESTYCJA:

- całość warsztatu - 300 PLN + 40 PLN (joga kundalini)
- warsztat bez sesji jogi kundalini - 300 PLN
- sesja jogi kundalini - 40 PLN
- Havan - bezpłatnie

NAUCZYCIEL:

Konrad Kocot to jeden z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi w Polsce i jeden z najważniejszych nauczycieli na mojej jogicznej ścieżce.

Konrad jest dyplomowanym nauczycielem jogi Iyengara stopnia Senior III, praktykującym jogę od 1983 roku i uczącym niewiele krócej - swój pierwszy dyplom nauczycielski otrzymał od samego BKS Iyengara w 1990 roku.

Dla mnie nauczanie Konrada jest magiczne, głęboko dotykające, pozwalające na doświadczenie spokoju, harmonii, radości, poczucia wewnętrznej wolności i mocy...

Konrad pisze o sobie tak:
"W jodze fascynuje mnie odkrywanie poezji własnej drogi i wspieranie w tych poszukiwaniach moich uczniów. W swojej praktyce i nauczaniu zaczynam od tego, co ‘fizyczne’- równowagi, symetrii, precyzji – co pomaga lepiej funkcjonować oraz doświadczać tu i teraz. Jednocześnie pokazuję, że fizyczność to nie wszystko i dopiero jej przekraczanie pozwala odkryć prawdziwy smak jogi."

I to właśnie dzieje się w czasie warsztatów z Konradem - odkrywanie głębokiego wymiaru jogi. Poprzez klarowną, uziemiającą, otwierającą pracę z ciałem Konrad przygotowuje uczniów do głębszego odczuwania ciała, umysłu, duszy i oddechu. Po mistrzowsku prowadzi przez zawiłe meandry pranajamy. W fascynujący, subtelny sposób wspiera w odkrywaniu mocy oddechu.

ZAPISY:

malgosia@equanimus.pl

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 150 PLN na rachunek:
Equanimus Małgorzata Romanek
93 1050 1025 1000 0092 6423 9592
Proszę o dokonanie przelewu po moim potwierdzeniu dostępności miejsca.
Zaliczka staje się bezzwrotna od dnia 10 lutego, chyba że na dane miejsce znajdzie się inna chętna osoba.

Zapraszam serdecznie w imieniu Konrada i swoim. :-)
Małgosia