BOŻE CIAŁO Z JOGĄ - prowadzi TOMEK PYRZEWICZ Lanckorona 30.05 - 3.06 2018

Lanckorona

KIEDY: 30.05 środA - 3.06 niedziela. Przyjazd w środę od godz. 15, zajęcia zaczynają sie o 17.00. Kończymy w niedzielę 3.06 obiadem. (możliwy też udział od czwartku)

 

GDZIE: pensjonat "Leśny Ogród", ul. Św. Jana 16, Lanckorona http://www.lesnyogrod.com/pl

Co zapewniamy:

 

► 4,5 godz. zajęć jogi wg metody BKS IYENGARA prowadzone przez Tomka Pyrzewicza, nauczyciela w stopniu Junior Intermediate II. Zajęcia w dwóch blokach: poranny aktywny, wieczorny regeneracyjny. Dla osób juz cwiczących jak i początkujących. 

► Wyżywienie wegetariańskie. Małe śniadanie, obiad z deserem i kolacja na ciepło. 

 

► noclegi w pokojach 2 -3 - 4 osobowych 


► Wieczorami kino jogina, ognisko, rozmowy o jodze i nie tylko ;).

► Biblioteczka jogina.
.

RAMOWY PLAN DNIA:
8.00 małe śniadanie, kawa, herbata
9.00 – 11.30 JOGA PORANNA
12.30 OBIAD
Do 17 czas wolny na wypoczynek, wędrówki, lekturę
17 – 19 JOGA WIECZORNA
19.00 KOLACJA
Pierwszego dnia po kolacji spotkanie organizacyjne o 20.00.


 

Lanckorona – malownicza miejscowość w Beskidzie Makowskim, 30 km od Krakowa. ( z Krakowa dojazd busem spod Dworca Głównego do Kalwarii Zebrzydowskiej). Perła w koronie Małopolski. Uznawana za jedną z najpiękniejszych polsich wsi. Położona u stóp Karpat Zachodnich zadziwia pieknymi widokami. Drewniana architektura Lanckorony zapiera dech w piersi - jest tak malownicza. Stare przycupnięte chałupy jak z bajki... Nic dziwnego, że okolice upodobali sobie artyści. Prowadzą pracownie i kawiarenki. Koniecznie należy wybrać się do kawiarni Arka nieopodal rynku na najlepszą kawę i ciasta...

 

 

 

I my zamieszkamy w starej zabytkowej drenianej willi położonej na wzgórzu, zanurzonej w zieleni. Miejsce ma niesamowity klimat. Położone jest zaledwie 5 minut od urokliwego ryneczku Lanckorony. Gsspodarzami są Renata i Frank. DWnętrze wyróżnia dbałość o detale, od czystości w łazienkach po ogrodowe kwiaty i zioła na stołach. 


  

 

Prowadzi TOMEK PYRZEWICZ. nauczyciel jogi wg BKS Iyengara w stopniu Junior Intermediate II. Uważny i serdeczny nauczyciel, ze znakimitym wyczuciem mozliwości grupy. Tomek prowadzi swoich uczniów stopniowo - zaczynając od łatwych pozycji wyznacza szlak, robi miejsce na to, aby głębsza praktyka i trudniejsze pozycje mogły pojawić się w konsekwencji zasadzie naturalnie - dając poczucie stabilności i spokoju  - w odróżnieniu od sytuacji, kiedy używamy głównie siły, aby wykonać asany.  Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich - zrówno początkujących jak i już ćwiczących.

 

  

 

Joga wg metody B.K.S. Iyengara kładzie nacisk na precyzję wykonywania asan. By odnaleźć tę precyzję i odpowiednie kierunki ruchu, używamy wielu pomocy, by już na początku drogi poznawać asany w sposób właściwy. Prawidłowe ułożenie ciała i odpowiednie akcje w ciele zapewniają właściwy efekt praktyki, którego możemy doświadczyć już po pierwszych zajęciach – integracji ciała i umysłu.

 

Gospodyni Renata wykonuje profesjonalnie masaże ajurwedyjskie – płatne dodatkowo 165 zł.

 

W okolicy znajduje się wiele pieknych terenów spacerowych i wycieczkowych. W przerwie poobiedniej warto wybrać się na spacer po samej Lanckoronie, aby podziwiać jej bajkową architekturę.

 

KOSZT::
890 zł (520 zł pobyt i wyżywienie plus zajęcia 370 zł).
Zgłoszenia  kasia@equanimus.pl. MIejsce rezerwuje wpłata zadatku 200 zł bezpośrednio w ośrodku lub na konto EQUANIMUS 94 1050 1025 1000 0090 7875 7144 .W tytule proszę wpisać KURS JOGI W LANCKORONIE.

 

Można też przyjechać w czwartek 31 maja. W takim przypadku cena wyniesie 760 zł. 

 

Dojazd z Krakowa - busem z Dworca Głównego do Kalwarii Zebrzydowskiej. Z Kalwarii dojazd taksówką pana Władka albo będziemy podwozić. :)

 

UWAGA: prosimy o zabranie swojej maty do jogi i paska.