Biodra i dolne plecy - warsztat on-line z Markiem Migałą

Drodzy Jogini,

Zapraszamy na warsztat jogi on-line w obszarze problemów bólowych dolnych pleców i bioder.
Dowiecie się, dlaczego bolą nas lędźwie i biodra oraz jak można sobie radzić z bólem i zapobiegać powstawaniu dolegliwości.

I - uwaga, uwaga! Marek odpowie na pytania i udzieli praktycznych wskazówek również w innych problemach z narządem ruchu.
Jestem wdzięczna Markowi za otwarcie się na taką inicjatywę, gdyż pomoc fizjoterapeutyczna na żywo nie jest teraz praktycznie możliwa.

PROWADZENIE - MAREK MIGAŁA:
- Dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara ze stopniem Intermediate Junior 3. Jogę praktykuje od 1991 roku, uczy od 1997 roku. Absolwent kursu nauczycielskiego u Konrada Kocota oraz uczestnik niezliczonych warsztatów jogi. W nauczaniu jogi specializuje się w terapeutycznym aspekcie jogi.
- Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Absolwent Krakowskiej Szkoły Masażu. Wieloletni masażysta i terapeuta manualny specializujący się w pracy ze schorzeniami kręgosłupa. Aktualnie pracujący we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.
- Od 2013 roku zaangażowany w terapię opartą na pracy z systemami powięziowymi (szkolenia m.in. u twórców Anatomy Trains - Thomas'a Mayers'a i James'a Earls'a).
- W 2015 roku uzyskał tytuł Structural Bodyworker.
- Swoją pracę wzbogacił również  o współczesną wiedzę na temat diagnostyki i leczenia wad postawy, kształcąc się m.in. u dr Roberta Schleipa, a także rozwinął swoje kompetencje zawodowe kształcąc się w zakresie technik osteopatycznych u Daryla Herberta. Nadal planuje rozwijać swoją wiedzę o nowe metody ruchowe, m.in. Applied Functional Science.

DLA KOGO:
Dla wszystkich praktykujących jogę.

TERMIN:
Niedziela, 5 kwietnia 2020, godz. 16:00-18:30

GDZIE I JAK SIĘ SPOTKAMY?
Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację zoom (do ściągnięcia tutaj: https://zoom.us/download).
Przed rozpoczęciem warsztatu osoby chętne do wzięcia udziału w warsztacie otrzymają od nas mailowo instrukcję, jak dołączyć do spotkania w zoom'ie.

INWESTYCJA:
80 PLN

ZAPISY:
Małgorzata Romanek - email: malgosia@equanimus.pl
Warunkiem udziału w spotkaniu jest wpłata 80 PLN na rachunek: Equanimus Małgorzata Romanek, 93 1050 1025 1000 0092 6423 9592.
Jeżeli zdecydowaliście się wziąć udział w warsztacie, zgłoście się proszę do mnie jak najwcześniej tak, abyśmy wraz z Markiem mogli się odpowiednio przygotować i dostosować do liczebności grupy. Dziękuję. :-)

WAŻNA PROŚBA:
Prosimy nie nagrywać warsztatu.

Zapraszam w imieniu Marka i swoim. :-)
Małgosia