Aktualności

18PAŹ2020

ZAPISY na SESJE w EQUANIMUS YOGA

Kochani,
 
Z uwagi na sytuację w kraju i wymogi sanitarne potrzebujemy ograniczyć ilość osób na zajęciach, a tym samym wprowadzić zapisy na nasze sesje.
 
Jeżeli chcecie wziąć udział w sesji (dotyczy wszystkich sesji z wyjątkiem jogi o poranku o 7:15 i jogi dla dzieci – info o tych zajęciach poniżej):
- Wysyłacie sms na nr tel. 601 70 10 40 (to mój numer, czyli numer Małgosi).
- Podajecie imię i nazwisko, datę i godzinę sesji (lub daty i godziny w przypadku większej ilości sesji).
 
Jako że nie zawsze mogę być dostępna pod telefonem, proszę o wysyłanie zapisów najlepiej co najmniej dzień, a nawet kilka dni wcześniej, a minimalnie kilka godzin przed planowaną sesją.
 
Informujcie mnie również odpowiednio wcześniej, jeżeli nie możecie wziąć udziału w sesji, abym mogła udostępnić Wasze miejsce innej osobie. Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, więc każde miejsce jest bardzo ważne.
 
Jeżeli chcecie wziąć udział w sesji jogi o poranku o 7:15 lub Wasze dzieci w sesji jogi dla dzieci:
- Jeżeli jesteście już na liście sms'owej Dominiki, nie robicie nic, ale dzień wcześniej czekacie – jak dotychczas – na sms od Dominiki z zapytaniem, czy weźmiecie udział w sesji. Dominika będzie czekać na Wasze potwierdzenia do godz. 20:00 w dzień poprzedzający daną sesję.
- Jeżeli nie ma Was na w/w liście: Wysyłacie sms na nr tel. 601 70 10 40. Podajecie imię i nazwisko, datę i godzinę sesji oraz informację, czy jest to udział jednorazowy czy będziecie uczestniczyć w również w kolejnych zajęciach, a wtedy dołączę Was do listy sms'owej Dominiki.
 
Utrzymajmy proszę jeden kanał zapisów, czyli sms'y. Dzisiaj zapisy spływały do mnie na 6 różnych sposobów ;-) - co bardzo mnie ucieszyło i dziękuję za wszystkie kontakty. :-) Wiem już jednak, iż na dłuższą metę "ogarnianie" tak wielu źródeł nie będzie możliwe, stąd na ten moment proponuję sms'y, a z czasem... zobaczymy. :-)
 
Namaste
Małgosia